OBEECO Ltd / Rep. of Ireland

Back to Distributors

O OBEECO
Firma OBEECO powstała w 1980 roku. Jesteśmy agencją i dystrybutorem zaopatrującym firmy w Irlandii działające w branży pakowania. OBEECO jest irlandzką firmą i działa na całej wyspie.
 
Maszyny do pakowania
Wszyscy nasi dyrektorzy to liderzy w swej specjalizacji. Dostarczamy pojedyncze maszyny oraz kombinacje różnych elementów wyposażenia z oferty różnych dostawców, tworzące kompletną linię. Zwykle dostarczamy wszystkie elementy od prostych ręcznych uszczelniarek do worków po całkowicie zautomatyzowane linie ważące, napełniające, workujące, kodujące daty i kontrolujące masę.
 
Serwis i części zamienne
W Obeeco podejmujemy wszelkie starania w celu wyboru wyposażenia i materiałów o najwyższym standardzie i wymagających minimalnej uwagi. Oferujemy wybór części zamiennych oraz usługi wyszkolonych inżynierów serwisujących, wspierających wyposażenie z naszej oferty.
 
Produkty specjalne
Jesteśmy wiodącym irlandzkim dystrybutorem folii termozgrzewalnej i taśm termo stosowanych w kodujących daty i drukujących urządzeniach linii produkcyjnej. Dystrybuujemy również wyjątkowy system zamykający worki wielorazowego użytku i metkujący Kwik-Lok. Zapraszamy na poszczególne strony zawierające informacje o produktach, w tym haczykach i wieszakach, specjalnych torbach i innych… więcej

Contact Details

Annaville Avenue, Blackrock, Co. Dublin, Ireland
Tel:     +353 1 278 2323
Email:  sales@obeeco.ie
Web:   www.obeeco.ie