Informacje o Enercon

Enercon Industries jest światowym liderem w foliowaniu indukcyjnym pojemników z nakrętkami i bez nakrętek, oraz w systemach technologii obróbki powierzchni.

Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w dostarczaniu na rynek niezawodnych i nowoczesnych produktów i opłacalnych rozwiązań. Jesteśmy dumni z urządzeń, które produkujemy; wiemy, że nasi klienci mogą być pewni, że zakupili maszyny do szybkiego zgrzewania indukcyjnego i obróbki powierzchni, które nie mają sobie równych na całym świecie. 

Nasza ogólnoświatowa sieć przedstawicieli i dystrybutorów oferuje najwyższy w całej branży poziom wiedzy fachowej dotyczącej sprzedaży, serwisowania, wsparcia technicznego, szkoleń i doradztwa.

Nasza misja:

  • Enercon Industries poświęca swe działania produkcji i sprzedaży produktów o najwyższej jakości i wartości
  • Enercon Industries skupia się na dostarczaniu usług i wspieraniu Klientów na całym świecie; dzięki naszej sieci Dystrybutorów dążymy do utrzymywania wydajności foliowania i obróbki powierzchni w zakładach naszych Klientów.
  • Enercon Industries angażuje się w proces redukowania emisji gazów cieplarnianych i gwarantuje, że produkowane przez firmę urządzenia projektowane i wykonywane są z myślą o ochronie środowiska naturalnego.