Zgrzewarka indukcyjna pojemników z nakrętkami

Zgrzewarka indukcyjna pojemników z nakrętkami tworzy hermetyczne uszczelnienia służące do powstrzymywania wycieków, zachowania świeżości produktów i zapewniające potwierdzenie nienaruszenia zabezpieczenia przed otwarciem opakowania. Bez względu na to, czy potrzebujesz zgrzewarki indukcyjnej o wysokiej prędkości, ręcznego zamknięcia przy pomocy nakrętki, czy rozwiązania umożliwiającego zamykanie pojemników bez nakrętki Enercon posiada system odpowiedni dla Ciebie. Nasi konstruktorzy wykorzystali swoje ogromne globalne doświadczenie do stworzenia okna operacyjnego zamknięć pojemników, które umożliwia pomyślną pracę przy uszczelnieniu kolejnych butelek. Nasza pomoc techniczna nie ma sobie równych. Jesteśmy dumni, że nasi klienci zauważają, że ich inwestycja w zgrzewarkę indukcyjną pojemników z nakrętkami Enercon jest najlepszą inwestycją w uszczelnienie pojemników. Zapoznaj się z naszą ofertą produktów poniżej lub skontaktuj z Enercon, aby uzyskać więcej informacji.

The New Super Seal Max

Nowa zgrzewarka Super Seal Max jest kolejnym dodatkiem do serii urządzeń Super Seal Touch oraz najnowszą i najbardziej innowacyjną zgrzewarką indukcyjną firmy Enercon.

Super Seal™ Max

Zgrzewarka indukcyjna pojemników z nakrętkami Super Seal™ Max to najszybsza rzędowa zgrzewarka jaka kiedykolwiek powstała, przeznaczona do najtrudniejszych zastosowań w przemyśle opakowaniowym.

Super Seal™ Touch

Super Seal Touch to pierwsza w branży zgrzewarka indukcyjna z dotykowym ekranem interaktywnym oferująca najwyższy poziom wydajności. 

Super Seal™

Zgrzewanie indukcyjne jest proste dzięki gamie systemów Super Seal™ firmy Enercon.  Każdego dnia te zgrzewarki indukcyjne uszczelniają miliony pojemników na całym świecie. 

Super Seal™ Junior

Zgrzewarka Super Seal Junior to ręczna zgrzewarka indukcyjna o wysokiej mocy, która idealnie nadaje się do zastosowań laboratoryjnych, krótkich serii produkcyjnych i operacji rozruchowych. 

Auto Junior Table Top Cap Sealer

Auto Jr to stołowa zgrzewarka indukcyjna przeznaczona dla zakładów konfekcjonujących, które potrzebują półautomatycznego zgrzewania indukcyjnego dla produkcji na niewielką ilość.