The New Super Seal Max

Nowa zgrzewarka Super Seal Max jest kolejnym dodatkiem do serii urządzeń Super Seal Touch oraz najnowszą i najbardziej innowacyjną zgrzewarką indukcyjną firmy Enercon.

Super Seal™ Max

Zgrzewarka indukcyjna pojemników z nakrętkami Super Seal™ Max to najszybsza rzędowa zgrzewarka jaka kiedykolwiek powstała, przeznaczona do najtrudniejszych zastosowań w przemyśle opakowaniowym.

Super Seal™ Touch

Super Seal Touch to pierwsza w branży zgrzewarka indukcyjna z dotykowym ekranem interaktywnym oferująca najwyższy poziom wydajności. 

Super Seal™

Zgrzewanie indukcyjne jest proste dzięki gamie systemów Super Seal™ firmy Enercon.  Każdego dnia te zgrzewarki indukcyjne uszczelniają miliony pojemników na całym świecie. 

Super Seal™ Junior

Zgrzewarka Super Seal Junior to ręczna zgrzewarka indukcyjna o wysokiej mocy, która idealnie nadaje się do zastosowań laboratoryjnych, krótkich serii produkcyjnych i operacji rozruchowych. 

Auto Junior Table Top Cap Sealer

Auto Jr to stołowa zgrzewarka indukcyjna przeznaczona dla zakładów konfekcjonujących, które potrzebują półautomatycznego zgrzewania indukcyjnego dla produkcji na niewielką ilość.