Kontakt

Empack Madrid

07/11/17-08/11/17
Feria de Madrid, Spain
STOISKO F26A

 

Enercon Industries będzie wystawiać swojej światowej sławy technologię indukcyjnego zgrzewania nakrętek na wystawie w listopadzie. Światowy lider w indukcyjnym zgrzewaniu nakrętek będzie znajdował się na stoisku F26A obok swojego Hiszpańskiego dystrybutora Quatropack.

„Indukcyjne zgrzewanie nakrętek jest zdecydowanie rozwiązaniem dla producentów poszukujących bardziej niezawodnych, bezpiecznych i estetycznych uszczelnień, dla korzyści, takich jak zapobieganie przeciekaniu, zabezpieczenie gwarancyjne, redukcja kosztów i przedłużenie przydatności do spożycia”, powiedział Gareth Gillings, Kierownik Sprzedaży w Enercon Industries w Europie.

Wystawa daje gościom możliwość spotkania się z ekspertami Enercon i skorzystania z ponad 30-letniego doświadczenia w zgrzewaniu indukcyjnym nakrętek w całej Europie. Zwiedzający będą mieli okazję wziąć udział w pokazach na żywo i zobaczą wiele korzyści płynących z uszczelniania folią indukcyjną.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pokazu, kliknij tutaj, lub zarezerwuj wizytę u specjalisty, na stoisku Enercon Industries, wypełnij formularz kontaktowy.

Empack Madrid
English
Español
Deutsch
Français
Magyar
Italiano