Kontakt

Kejsy

Wszystkie Branże

Arla Kejsy (Case Studies)
Największa na świecie fabryka świeżego mleka, należąca do mleczarskiego giganta, firmy Arla, wybrała Enercon Industries na dostawcę zgrzewarek indukcyjnych do opakowań z nakrętkami, które zapewniają szczelność i świeżość produktów mlecznych. Usytuowana w Wielkiej Brytanii megamleczarnia należąca do firmy Arla Foods jest najbardziej zaawansowaną technologicznie placówką zajmującą się przetwórstwem mleka.
Beanies Kejsy (Case Studies)
Producent kawy, firma Beanies Flavour Co, potrzebowała czystszej metody uszczelniania do produkcji aromatyzowanej kawy rozpuszczalnej. Dla tej konkretnej potrzeby uszczelnianie indukcyjne wieczek okazało się skuteczniejsze niż klej.
Chemfix Kejsy (Case Studies)
Brytyjski Chemfix, wiodący producent środków do naprawy drewna dla rynku profesjonalnego, poszukiwał sposobu na wydłużenie terminu trwałości opartej na wodzie szpachlówki stolarskiej i zapewnienie, że jej efektywność nie zostanie z czasem osłabiona. Rozwiązaniem okazało się hermetyczne uszczelnienie pojemników, tak aby ich zawartość chroniona była przed wpływem warunków zewnętrznych.
Clarks Kejsy (Case Studies)
Firma Clarks, wiodący producent syropów i miodów, chciała pakować swój syrop klonowy w tańszych butelkach plastikowych, zachowując świeżość produktu i zapobiegając powstawaniu pleśni. Aby to osiągnąć, firma postanowiła uszczelniać swoje pojemniki zgrzewarkami indukcyjnymi Enercon, które zapewniają mocne i niezawodne uszczelnienia.
EEP Kejsy (Case Studies)
Firma EEP, producent płynów dla balsamowania, poszukiwała niezawodnego rozwiązania w zakresie uszczelniania, które zapobiegłoby wyciekom i zapewniło większą odporność produktów na zmienne temperatury. Aby było to możliwe, firma skontaktowała się z Enercon Industries i wyposażyła swoją linię produkcyjną w zgrzewarkę indukcyjną.
Floratine Kejsy (Case Studies)
Floratine, producent środków do gleb i muraw, poszukiwał sposobu na bezpieczny transport swoich produktów, który pozwoliłby uniknąć kolejnych skarg ze strony klientów spowodowanych uszkodzonymi pojemnikami i wyciekającymi produktami. Firma skontaktowała się z Enercon Industries i wyposażyła swoją linię produkcyjną w technologię zgrzewania indukcyjnego, która pozwoliła na hermetyczne uszczelnianie pojemników.
GlaxoSmithKline Kejsy (Case Studies)
Firma GlaxoSmithKline miała problemy z hermetycznym uszczelnieniem owalnego pojemnika Horlicks z zatrzaskową pokrywką. Firma postanowiła skontaktować się z Enercon Industries, aby otrzymać ekspercką poradę i rozwiązanie.
Greyland Kejsy (Case Studies)
Greyland Limited, producent środków czyszczących i chemicznych, potrzebował rozwiązania zapobiegającego wyciekom środka do czyszczenia dywanów w czasie transportu. W celu rozwiązania tego problemu firma Greyland skontaktowała się z Enercon Industries, zakupiła ręczną zgrzewarkę indukcyjną Super Seal™ Junior i wyeliminowała wycieki.
Healthspan Kejsy (Case Studies)
Healthspan, dostawca oferujący sprzedaż wysyłkową witamin, minerałów i suplementów diety, poszukiwał rozwiązania, które pozwoli mu hermetycznie uszczelnić cienki, prostokątny pojemnik. Firma skontaktowała się z Enercon Industries, dzięki czemu była w stanie uszczelnić swój unikalny pojemnik za pomocą specjalnie zaprojektowanej cewki zgrzewającej.
John Pollock & Sons Kejsy (Case Studies)
Szkocka mleczarnia John Pollock & Sons przeszła na zgrzewanie indukcyjne po zaleceniu ze strony swojego dostawcy butelek, Nampak Industries. Porzucając starą metodę uszczelniania za pomocą zrywanych pasków, firma zwiększyła bezpieczeństwo, wydłużyła zdatność i zapobiegła nieszczelności swoich produktów.
KIK Kejsy (Case Studies)
KIK Custom Products, producent marki własnej środków dla gospodarstw domowych, wykorzystuje zgrzewanie indukcyjne jako niezawodny sposób uszczelnienia jednego ze swoich kluczowych produktów. Po wprowadzeniu technologii zgrzewania indukcyjnego do linii produkcyjnej, firma chwali korzyści płynące z wykorzystania wyposażenia marki Enercon.
KLEAN Spa Kejsy (Case Studies)
KLEAN Spa, marka w pełni naturalnych kosmetyków upiększających, cierpiała z powodu niezadowolenia klientów oraz kosztów spowodowanych nieszczelnością produktów. W celu rozwiązania tego problemu i chronienia swojej reputacji firma wprowadziła do procesu produkcyjnego przenośną zgrzewarkę indukcyjną.
Lavendula de Simiane Kejsy (Case Studies)
Firma Lavendula de Simiane, producent kosmetycznych wód kwiatowych, poszukiwała rozwiązania chroniącego przed wyciekami produktów. Aby to osiągnąć, firma skontaktowała się z Enercon Industries i zastosowała w produkcji zgrzewarkę indukcyjną do zakładania mocnych, hermetycznych uszczelnień.
Lindens Kejsy (Case Studies)
Firma Lindens Apothecary, producent suplementów diety, stanęła przed wyzwaniem uszczelniania prostokątnych pojemników. Firma skontaktowała się z Enercon Industries w celu uzyskania rozwiązania i zastosowała jedną z naszych najlepiej sprzedających się zgrzewarek w swojej linii produkcyjnej.
McCormick Kejsy (Case Studies)
Duży producent żywności, McCormick, szukał rozwiązania do hermetycznego uszczelniania w celu poprawy jakości i wydłużenia terminu trwałości różnych produktów pakowanych w butelki szklane. Firma współpracowała ze specjalistami z Enercon Industries i zastosowała zgrzewanie indukcyjne wieczek w swojej produkcji.
Mendes Gonçalves Kejsy (Case Studies)
Firma Mendes Gonçalves, producent delikatesowych sosów kulinarnych, stosuje zgrzewanie indukcyjne wieczek od ponad 10 lat. Zastosowanie tej technologii zgrzewania zapewnia dodatkową ochronę produktów, taką jak uwidocznienie otwarcia opakowania i zapewnienie świeżości produktu, co ułatwia eksport produktów za granicę.
Millers Oils Kejsy (Case Studies)
Millers Oils, wiodący producent olejów dla przemysłu motoryzacyjnego, chciał wprowadzić dodatkowe zabezpieczania oraz system uwidaczniający próby manipulacji do swoich dodatków do paliw. Aby to osiągnąć, firma skontaktowała się z Enercon Industries i wyposażyła swoją linię produkcyjną w dwie zgrzewarki indukcyjne.
Opet Kejsy (Case Studies)
Opet Madeni Yaglari, jeden z największych tureckich dystrybutorów olejów silnikowych, stosuje zgrzewarki indukcyjne Enercon od 2005. Technologia indukcyjna zapewniła firmie wiele korzyści przy jednoczesnym zwiększeniu jakości jej produktów dla użytkowników końcowych.
Orchard Valley Foods Kejsy (Case Studies)
Firma Orchard Valley Foods, producent jadalnych ozdób piekarniczych, potrzebowała rozwiązania, które wydłużyłoby termin trwałości i zapewniło świeżość jej produktów. Aby to osiągnąć, firma skontaktowała się z Enercon Industries i wprowadziła technologię zgrzewania indukcyjnego do procesu produkcyjnego.
Otófé Kejsy (Case Studies)
Firma Otófé poszukiwała skutecznej metody uszczelniania, aby utrzymać świeżość i smak jej sosów kulinarnych. Aby to osiągnąć, firma skontaktowała się z Enercon Industries i dodała uszczelnienia indukcyjne do swoich pojemników.
Shaws Kejsy (Case Studies)
Firma Shaws, producent sosów chutney i innych, odnosi korzyści ze zgrzewania indukcyjnego wieczek od ponad 20 lat. W ostatnim czasie firma wymieniła swoje urządzenie na jedną z najpotężniejszych maszyn Enercon.
Tropic Skincare Kejsy (Case Studies)
Firma Tropic Skincare, producent naturalnych kosmetyków, poszukiwała rozwiązania, które zapewniłoby uwidocznienie otwarcia opakowania i zapobiegło wyciekom produktów. Firma skontaktowała się z Enercon Industries i uwzględniła ręczną zgrzewarkę indukcyjną wieczek w swoim procesie produkcyjnym w celu zapewnienia mocnych, hermetycznych uszczelnień swoich pojemników.
Vetoquinol Biowet Sp z o.o Kejsy (Case Studies)
Zamiana ta pozwoliła na zwiększenie produkcji przy niższych kosztach i lepszej jakości zgrzewu indukcyjnego.
Whitehills Kejsy (Case Studies)
Firma Whitehills Supplements, producent proszków proteinowych, potrzebowała rozwiązania, które pozwoliłoby uniknąć uszkodzonych uszczelnień i reklamacji konsumentów. Aby to osiągnąć, firma postanowiła zastosować zgrzewarki indukcyjne Enercon Industries w swojej linii produkcyjnej w celu zapewnienia mocnych, hermetycznych uszczelnień swoich pojemników.
Wyepak Kejsy (Case Studies)
Gdy specjaliści od pakowania i napełniania z Wyepak pracowali dla producenta środka do czyszczenia rowerów, odkryli, że butelki zbyt często przeciekały. Pracując z Enercon Industries w przeszłości, firma Wyepak przekonała swojego klienta do przejścia na zgrzewanie indukcyjne wieczek w celu zapewnienia mocniejszych i bardziej niezawodnych uszczelnień.
Zipz Kejsy (Case Studies)
Firma winiarska Zipz Inc potrzebowała innego rozwiązania w zakresie uszczelniania jednoporcjowych szklanek wina niż metoda przewodnościowa. Firma przeszła na zgrzewanie indukcyjne wieczek w celu rozwiązania problemu zbyt wielu wycieków.