Kontakt

Vetoquinol Biowet Sp z o.o

Vetoquinol Biowet Sp z o.o
Firma Vetoquinol Biowet Sp z o.o. zastąpiła tanią ręczną zgrzewarkę indukcyjną na automatyczną zgrzewarkę Super Seal ™ 75 firmy Enercon. Zamiana ta pozwoliła na zwiększenie produkcji przy niższych kosztach i lepszej jakości zgrzewu indukcyjnego.

Główne Zalety Od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Mocniejsze Uszczelnienia Ikona
Mocniejsze Uszczelnienia
Redukcja kosztów Ikona
Redukcja kosztów
Szybsza Linia Produkcyjna Ikona
Szybsza Linia Produkcyjna

Będąc częścią globalnego koncernu Vetoquinol, zajmującego się produkcją leków dla  zwierząt i ludzi polski oddział  Vetoquinol Biowet zawsze uszczelniał swoje produkty weterynaryjne za pomocą zgrzewu indukcyjnego. Daje to klientom pewność, że ​​produkt nie został podmieniony, a okres trwałości wydłużony.

Szukając niezawodnego uszczelnienia dla swoich kropli do oczu dla kotów, które sprzedawane są w butelce 100 ml z wysokim zakraplaczem o średnicy 16 mm, Vetoquinol skierował się do firmy Enercon.

Daniel Adamski, specjalista ds. Inwestycji w Vetoquinol, powiedział: „Wybraliśmy Enercon ze względu na bogate doświadczenie lidera rynku w zakresie podobnych aplikacji oraz ze względu na współpracę z nami w zakresie prób uszczelniania w celu zapewnienia idealnego zgrzewu dla tego trudnego technologicznie do uszczelnienia pojemnika i nakrętki”.

Zakraplacz jest znacznie wyższy niż wiele zamknięć i bez odpowiedniej głowicy indukcyjnej trudno byłoby uzyskać niezawodny zgrzew. Enercon ma w ofercie szereg głowic indukcyjnych, które pasują do zamknięć wszystkich typów, a w tym przypadku głęboka wąska głowica tunelowa zapewnia spójny niezawodny zgrzew nawet dla tak małej średnicy nakrętki / folii.

Produkcja tego produktu została przeniesiona do Polski z innego kraju, dlatego też przy budowie nowej linii Vetoquinol Biowet zastąpił swoje ręczne urządzenie indukcyjne na Enercon Super Seal ™ 75 z głęboką wąską głowicą tunelową. Aby zapewnić maksymalną wydajność i jakość uszczelnienia, zainstalowano również system kontrolny Sentri z czujnikiem wykrywania cofającej się pod głowicę butelki, czujnikiem obecności folii aluminiowej i systemem odrzucającym wadliwe butelki po skontrolowaniu.

Działając z prędkością przenośnika 16 metrów na minutę Vetoquinol Biowet zwiększył efektywność personelu, zmniejszając koszty produkcji i zyskał ochronę reputacji marki, jaką oferuje idealne hermetyczne zgrzanie indukcyjne.

"Z radością poleciłbym Enercon i jego maszyny każdemu, kto potrzebuje wysokiej jakości porad producenta i uszczelnień."
Daniel Adamski, specjalista ds. Inwestycji w Vetoquinol