Kontakt

Enercon Industries wzmacnia zespół sprzedaży eksportowej

Światowy lider zgrzewania indukcyjnego, Enercon Industries Ltd, zatrudnił nowego członka europejskiego zespołu sprzedaży.

Gareth_Gillings_European_Sales_at_EnerconGareth Gillings dołączył jako dyrektor ds. sprzedaży europejskiej, przynosząc ze sobą bogate doświadczenie w sprzedaży, rozwoju działalności i inżynierii.

Ten ruch jest częścią zaangażowania firmy Enercon w dalsze umacnianie jej dominacji na rynku europejskim po rekordowej sprzedaży w ostatnich latach.

Richard Bull, prezes i dyrektor naczelny Enercon, powiedział: „Podstawą naszego sukcesu jest zapewnienie najlepszych pracowników w naszym zespole. Znajomość branży i specjalistyczna wiedza techniczna Garetha sprawią, że będziemy kontynuować ten trend, zatem cieszymy się, że do nas dołączył”.

Przed przejściem do Enercon Gillings pracował w różnych branżach, w tym: żywności i napojów, farmaceutycznej oraz chemicznej. Przez ostatnie dwa lata pracował dla Mettler Toledo International, globalnego dostawcy precyzyjnych instrumentów i urządzeń wagowych.

Wypowiadając się na temat swojej nowej roli, Gillings powiedział: „Jestem bardzo szczęśliwy z mojej nominacji na dyrektora ds. sprzedaży europejskiej w Enercon Industries i mam nadzieję stać się kluczowym członkiem zespołu i rynku zgrzewania indukcyjnego”.

Gillings będzie wspierany przez Briana Tyndalla, dyrektora ds. sprzedaży w Wielkiej Brytanii oraz Paula Benniona, dyrektora ds. sprzedaży.