Kontakt

Enercon potwierdza swój udział w głównej europejskiej konferencji poświęconej zakrętkom i zamknięciom

Brian Tyndall, dyrektor ds. sprzedaży w Enercon Industries Ltd, został zgłoszony jako główny mówca na tegorocznej konferencji poświęconej zakrętkom i zamknięciom w Amsterdamie.

Na konferencji w Mövenpick 12 i 13 listopada, Tyndall wygłosi przemówienie pod tytułem „Zgrzewanie indukcyjne: początki przyszłych możliwości”.

caps_and_closures_logo_2014Będzie ono obejmować krótkie wprowadzenie do historii zgrzewania indukcyjnego od czasu morderstw za pomocą Tylenolu w Chicago oraz dyskusję na temat ewolucji, rozwoju i przyszłości zgrzewania indukcyjnego, ilustrowaną studium przypadków z GlaxoSmithKline i HealthSpan/RPC.

Pan Tyndall, który jest również członkiem zarządu Processing and Packaging Machinery Association, przemawiał ostatnio na konferencji w 2008 roku.

Powiedział: „Cieszę się, że zostałem ponownie poproszony o wygłoszenie przemówienia na konferencji poświęconej zakrętkom i zamknięciom w listopadzie.

Mam nadzieję, że moja prezentacja będzie pouczająca i inspirująca dla słuchaczy w kwestii przyszłych możliwości związanych ze zgrzewaniem indukcyjnym”.

Innymi mówcami podczas tej dwudniowej konferencji będą m.in.: Paul Earnshaw, dyrektor ds. opakowań, Tesco, Arno Melchior, światowy dyrektor ds. opakowań, Reckitt Benckiser Group plc oraz Peter Tindale, dyrektor ds. sprzedaży Selig Liners Europe, Selig Group.

Konferencja poświęcona zakrętkom i zamknięciom skupia się wyłącznie na tym szybko rosnącym sektorze rynku. Mówi się, że jest unikatową platformą dla wiodących właścicieli marek i zakładów napełniających, producentów zamknięć, producentów opakowań, projektantów i dostawców dla branży, umożliwiającą omawianie najnowszych osiągnięć w branży zamknięć z tworzyw sztucznych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej http://www.plasticscapsandclosures.com/capsandclosures2014