Kontakt

Enercon zaprezentuje innowacyjną maszynę na targach Interpack

 

Enercon zaprezentuje innowacyjną maszynę na targach InterpackEnercon zaprezentuje na targach Interpack w przyszłym miesiącu doskonałość w każdym calu – najnowszą i najbardziej innowacyjną zgrzewarkę indukcyjną.

Nowa zgrzewarka Super Seal Max będzie prezentowana na najważniejszych na świecie targach handlowych branży opakowań i pokrewnych technologii przetwórczych w Dusseldorf Messe, Niemcy, od czwartku, 8 maja, do środy, 14 maja.

the_super_seal™_max_induction_cap_sealerMaszyna jest drugim dodatkiem do serii urządzeń Super Seal Touch, z ekranem dotykowym obsługującym wiele języków.

Przeznaczona do szerokiego zakresu zastosowań pakowania, od żywności i napojów po produkty farmaceutyczne, agrochemiczne i gospodarstwa domowego, nowa zgrzewarka Super Seal Max charakteryzuje się bezprecedensową mocą i możliwościami sterowania, większą wydajnością i łatwiejszą konfiguracją.

Może być używana jako autonomiczne urządzenie produkcyjne lub zostać w pełni zintegrowana z linią do ciągłego napełniania i zgrzewania, zapewniając pełną elastyczność eksploatacji.

Richard Bull, dyrektor naczelny Enercon Industries Ltd (Wielka Brytania), powiedział: „Firma Enercon jako pierwsza zaoferowała sterowaną dotykowo zgrzewarkę Super Seal Touch, która została zaprezentowana na ostatnich targach Interpack w 2011 roku.

Interpack, jedne z największych targów branży opakowaniowej na świecie, wybraliśmy po raz kolejny jako idealne miejsce do zaprezentowania naszej najnowszej i najbardziej innowacyjnej maszyny, nowej zgrzewarki Super Seal Max.

Firma Enercon ciężko pracowała, aby stworzyć tę nową maszynę, która oferuje zwiększenie wydajności uszczelniania i zupełnie nowy system operacyjny z funkcją nawigacji uruchamianą jednym kliknięciem, co sprawia, że jest prosta w obsłudze dla wszystkich.

„Nasz zespół czeka niecierpliwie, aby powitać odwiedzających na naszym stoisku i zaprezentować im nową zgrzewarkę Super Seal Max”.

Oprócz prezentacji nowej, innowacyjnej maszyny firma Enercon pokaże również swoje zgrzewarki indukcyjne z serii Super Seal, w tym Super Seal Touch, Super Seal Junior oraz Super Seal 100.

Firma Enercon, światowy lider technologii zgrzewania indukcyjnego, będzie obecna na targach po raz siódmy z rzędu. Firmę będzie można znaleźć w hali 5, stanowisko E19.

Pierwsza oficjalna prezentacja

Enercon oficjalnie zaprezentuje nową maszynę Super Seal Max – najnowsze rozwiązanie Enercon w długiej historii innowacji w dziedzinie zgrzewania indukcyjnego – na specjalnej imprezie w piątek, 9 maja. Odbędzie się ona w hali 5, stanowisko E19.

Na targach Interpack będą obecni również nasi dystrybutorzy:

Afinomaq

Hala 6 / D32

Altrimex Packaging Solutions

Hala 12 / B47

Ballerstaedt

Hala 9 / J30

King Verpackungmaschinen

Hala 8a / E17