Kontakt

Enercon zaprezentuje krótki film: Po co uszczelniać folią?

Enercon zaprezentuje krótki film:  Po co uszczelniać folią? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego w przypadku niektórych produktów uszczelnianie pojemników folią jest powszechnie akceptowane przez branżę produkcyjną jako część procesu pakowania, a inne produkty nie są akceptowane?

Nowy film promocyjny Enercon Industries Ltd ma na celu odpowiedzieć na to pytanie i pokazać, dlaczego folia jest krokiem naprzód dla Twojej firmy.

Film „Po co uszczelniać folią?” zostanie wydany przed Interpack – wiodącymi na świecie targami branży opakowaniowej – w maju.

Odwiedzający na targach w Dusseldorfie będą wśród pierwszych osób, które go obejrzą – na stoisku Enercon w hali 5/E19.

Enercon nawiązała współpracę z nagradzaną firmą produkcyjną, Happy Hour, aby stworzyć ten film.

Jest on poświęcony jednemu z naszych największych rozwijających się klientów – producentowi syropu klonowego i miodu, firmie Clarks.

Firma Clarks z siedzibą w Newport w Walii jest największym producentem i dystrybutorem syropu klonowego w Wielkiej Brytanii. (Właściciel Bob Clark założył firmę w 2008 roku i w ciągu zaledwie trzech lat zdobył 60% rynku.)

Film pokaże, jak najlepsi producenci syropu pomyślnie uszczelniają swoje butelki maszyną Super Seal 75 firmy Enercon.

Film pokaże również, jak firma Enercon i uszczelnianie folią pomogły przekształcić branżę mleczarską przez zwiększenie zysków i zredukowanie odpadów.

Film „Po co uszczelniać folią?” zostanie wydany w maju.