Kontakt

Gwiazda programu „The Apprentice” przypieczętowuje swój sukces

Firma Enercon Industries współpracuje teraz z dawną gwiazdą programu „The Apprentice”, Susan Ma, oraz jej firmą Tropic Skin Care, oferując zgrzewarki indukcyjne z serii Super Seal™.

Firma Tropic, która sprzedaje gamę nagradzanych naturalnych produktów do makijażu oraz pielęgnacji skóry i ciała, wybrała firmę Enercon z powodu zaawansowanej i niezawodnej technologii stosowanej w jej urządzeniach oraz dużej wiedzy branżowej.

Pani Ma, która zajęła drugie miejsce w przebojowej serii programów BBC w 2011, po zakończeniu produkcji programu zrezygnowała ze wspólnej inwestycji z Lordem Sugarem.

Obecnie dzięki zastosowaniu Enercon Super Seal™ Junior szeroka gama produktów do pielęgnacji skóry firmy Tropic zyska na wartości dzięki procesowi zgrzewania indukcyjnego, który zapewni uwidocznienie otwarcia opakowania, wydłużony termin trwałości produktów i szczelne pojemniki.

Susan, dyrektor naczelny Tropic Ltd, powiedziała: „Po zapoznaniu się z ogromnymi korzyściami, jakie można osiągnąć ze zgrzewarkami wieczek Enercon, produkty te były oczywistym wyborem i miały wspomóc misję Tropic Care Ltd polegającą na ciągłym doskonaleniu i rozszerzaniu naszego asortymentu produktów do pielęgnacji skóry”.

Super Seal™ Junior to tylko jedna ze zgrzewarek w ofercie Enercon, firmy zapewniającej najnowszą technologię do różnych branż na całym świecie – od żywności, napojów i branży farmaceutycznej po sektor przemysłowy i kosmetyczny.