Kontakt

Minister ds. Europy odwiedza europejską siedzibę Enercon

Enercon Industries odwiedził specjalny gość – członek parlamentu, wielce szanowny David Lidington.

Minister ds. Europy i członek parlamentu z Aylesbury spotkał się z pracownikami i prezesem Enercon, Richardem Bullem, podczas zwiedzania fabryki w piątek, 13 lutego.

Podczas swojej wizyty usłyszał, jak firma z siedzibą w Aylesbury podwoiła swoją przestrzeń roboczą w ostatnich latach, aby poradzić sobie z europejskim rozwojem.

Mówiąc o swojej wizycie, pan Lidington wspomniał: „Byłem zachwycony możliwością odwiedzenia Enercon w piątek.

Od pewnego czasu byłem świadomy, jak wspaniałą pracę wykonuje Enercon, dostarczając wiodącą technologię zgrzewania indukcyjnego i uszczelniania wieczek różnym markom produktów dla gospodarstw domowych.

Wspaniale jest widzieć, jak współpracują nie tylko z innymi firmami w okręgu, takimi jak mleczarnia Arla w Aston Clinton, największa w Europie, ale także jak rozszerzają swój profil międzynarodowy.

Jestem pewien, że w najbliższych latach nadal będziemy obserwować, jak rosną w siłę”.

Richard Bull, prezes Enercon Industries Ltd, stwierdził: „Pan Lidington wykazał zainteresowanie Enercon, naszymi ludźmi i naszą pracą związaną ze zgrzewaniem indukcyjnym.

Docenił zalety pojemników uszczelnianych folią oraz ich wpływ na redukcję odpadów opakowaniowych w branży spożywczej, farmaceutycznej, płynów, opieki zdrowotnej, agrochemicznej i gospodarstw domowych.

Kilka ostatnich lat było bardzo udanych dla Enercon pomimo ogólnego spowolnienia w światowej branży przemysłowej i oczekujemy kontynuacji tego sukcesu”.