Kontakt

Pracownik Enercon Industries wybrany na członka zarządu PPMA

Dyrektor ds. sprzedaży w Enercon Industries, Brian Tyndall, został wybrany do zarządu Process & Packaging Machinery Association (PPMA). Podjął się roli dyrektora ds. technicznych, z obowiązkami obejmującymi organizację i prowadzenie seminariów.

bryan-210x300PPMA jest najbardziej prominentnym brytyjskim stowarzyszeniem dostawców maszyn przetwórczych i pakujących i reprezentuje ponad 400 firm członkowskich i stowarzyszonych.

Komentując swoje powołanie, pan Tyndall powiedział: „Cieszę się, że zostałem wybrany do zarządu PPMA, szczególnie teraz, gdy jego przyszłość zapowiada się dość ekscytująco. Firma Enercon jest członkiem PPMA od 1996 roku i cieszę się, że dano mi możliwość bardziej formalnego udziału w działalności firmy”.

Pan Tyndall pracuje w branży opakowaniowej od ponad 30 lat. Przed przejściem do Enercon w 2004 r. pracował u wielu europejskich producentów, w tym Caval Engineering, Dunns Systems, GEI Group i Portals Engineering. „Branża opakowaniowa zapewniła mi ciekawą i zróżnicowaną karierę, a możliwość pracy w zarządzie PPMA jest dla mnie doskonałą okazją, aby odwdzięczyć się tej branży, w której spędziłem większość mojego życia zawodowego” – dodał.

Pan Tyndall jest drugim pracownikiem Enercon wybranym na dyrektora ds. technicznych. Richard Bull, dyrektor naczelny, sprawował tę funkcję od 2008 do 2012 r.

Głównym celem PPMA jest promowanie sprzedaży maszyn, zarówno w kraju, jak i za granicą, przez skuteczny marketing i darmowe wsparcie techniczne. Stowarzyszenie jest również członkiem założycielem Confederation of Packaging Machinery Associations (COPAMA), konfederacji, która zapewnia międzynarodowe forum i głos wszystkim większym krajom na świecie, w których są produkowane maszyny.