Kontakt

Dlaczego Enercon Industries?
Światowy lider w indukcyjnym zgrzewaniu nakrętek

W ciągu ostatnich 40 lat firma Enercon Industries wypracowała sobie pozycję wiodącego na świecie dostawcy systemów zamknięć zgrzewanych indukcyjnie.

Firma Enercon zdobyła zaufanie wielu największych producentów i marek na świecie ze względu na osiągi jej urządzeń i jakość jej usług.

Możemy poszczycić się szybkimi i niezawodnymi rozwiązaniami, aby spełnić wymagania naszych klientów – od przyspieszenia produkcji do minimalizacji czynności rozruchowych.

Dzięki bogatemu doświadczeniu i bardzo rozbudowanej sieci profesjonalistów na całym świecie, klienci Enercon Industries mogą liczyć na skuteczne rozwiązania w zakresie zamknięć zgrzewanych, najnowsze technologie i profesjonalne wskazówki w każdej chwili.

Firma numer jeden na świecie w zgrzewaniu indukcyjnym...

Serwis i wsparcie techniczne

Szczycimy się tym, że udostępniamy naszą rozległą wiedzę fachową klientom, aby pomóc im czerpać korzyści z technologii zgrzewania indukcyjnego.
Stworzyliśmy niezrównaną międzynarodową sieć przedstawicieli, aby zapewnić naszym klientom dostęp do lokalnej pomocy – niezależnie od tego, w jakim rejonie świata prowadzą działalność.
Ci bardzo doświadczeni specjaliści oferują niezrównany poziom wiedzy fachowej z dziedziny sprzedaży, serwisowania, wsparcia technicznego, szkoleń i doradztwa, aby pomóc poprawiać wydajność i chronić reputację naszych klientów.
Ściśle współpracujemy z klientami przed, podczas i po instalacji, aby upewnić się, że osiągają maksymalną wydajność.

Zgrzewarki Indukcyjne do Kapsli

Niezależnie od tego, czy poszukujesz zgrzewarki ręcznej do małej produkcji, czy szybkiego urządzenia do zgrzewania tysięcy pojemników każdego dnia, mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Nasza seria zgrzewarek Super Seal™ do uszczelnienia kapsli są produkowane aby dostarczyć klientom najnowocześniejszą technologie z najniższym kosztem posiadania, przez niezawodny sprzęt i niższe koszty utrzymania.

English
Español
Deutsch
Français
Italiano