Przemysł Chemiczny

Kontakt

Trzy Najważniejsze Korzyści
od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Redukcja kosztów Ikona
Redukcja kosztów
Zapobieganie Wyciekom Ikona
Zapobieganie Wyciekom
Bardziej Bezpieczne Ikona
Bardziej Bezpieczne

Dlaczego warto uszczelniać indukcyjnie produkty chemiczne?

Główną korzyścią, jaką producenci środków chemicznych i agrochemicznych odnoszą po przejściu na technologię zgrzewania indukcyjnego, jest zapobieganie wyciekom.

Zabezpieczenie przed wyciekami jest szczególnie ważne, gdyż nieszczelność produktów chemicznych może stanowić poważne zagrożenie oraz zakłócić cykl produkcyjny, niosąc za sobą problemy finansowe.

Foliowe uszczelnienie tworzone za pomocą technologii indukcyjnej działa jak bariera zatrzymująca środki chemiczne w pojemnikach, a jednocześnie chroni produkt przed wpływem warunków atmosferycznych i zróżnicowanych temperatur.

Uszczelnienie indukcyjne może pomóc producentom spełnić warunki prawne związane z transportem materiałów niebezpiecznych.

Rodzaj używanego uszczelnienia można dostosować tak, aby pasował do różnego typu materiałów chemicznych.

Opcjonalne rozwiązania obejmują wzmocnione uszczelnienie zwiększające bezpieczeństwo oraz zaawansowany rodzaj folii do środków chemicznych wymagających wentylacji.

Aby dowiedzieć się więcej o korzyściach, jakie technologia zgrzewania indukcyjnego może przynieść Twojej firmie, skontaktuj się z nami już dziś i porozmawiaj z konsultantem technicznym.

 

Skargi klientów prawie w ogóle się już nie zdarzają, a 99% naszych problemów zostało rozwiązane dzięki zgrzewarce indukcyjnej – to istne zbawienie.
Darryl King, dyrektor ds. operacyjnych firmy Floratine