Przemysł Farmaceutyczny

Kontakt

Trzy Najważniejsze Korzyści
od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Przedłużenie terminu przydatności Ikona
Przedłużenie terminu przydatności
Zabezpieczenie przed otwarciem opakowania Ikona
Zabezpieczenie przed otwarciem opakowania
Zabezpieczenie przed fałszerstwem Ikona
Zabezpieczenie przed fałszerstwem

Dlaczego warto uszczelniać indukcyjnie produkty farmaceutyczne?

Zapobieganie wyciekom, uwidacznianie prób otwarcia i zagwarantowanie jakości produktu to główne powody, dla których producenci z branży motoryzacyjnej korzystają z technologii zgrzewania indukcyjnego.

Ponieważ wycieki mogą być niebezpieczne i stanowić kosztowny problem, wielu producentów optuje za zgrzewaniem indukcyjnym jako mocnym i niezawodnym sposobem uszczelniania swoich pojemników.

Technologia zgrzewania indukcyjnego pozwala zapewnić spójne rezultaty spełniające wysokie wymagania standardów produkcyjnych przemysłu motoryzacyjnego, gdzie wizerunek marki jest czynnikiem kluczowym i w którym użytkownicy poszukują produktów najwyższej jakości.

Nienaruszone uszczelnienie pozwala zwiększyć zaufanie konsumenta poprzez zapewnienie, że produkt nie został naruszony i zachował tą samą wysoką jakość, którą cechował się w momencie opuszczenia fabryki.

Zgrzewanie indukcyjne jest odpowiednią metodą do pakowania szerokiej gamy olejów, środków smarnych oraz cieczy i można je stosować do rożnego rodzaju pojemników produkowanych przez przemysł motoryzacyjny.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Twoje przedsiębiorstwo może skorzystać na technologii zgrzewania indukcyjnego firmy Enercon.

Super Seal™ 75,  Konfiguracja i przygotowanie do pracy zajęły mniej niż godzinę. Urządzenie zapewnia w niezawodne 100% uszczelnienia, które nie odrywają się nawet w przypadku upuszczenia lub ściśnięcia gotowego produktu.
Dave Broadhead, dyrektor w firmie Lindens Apothecary