Przemyśle Kosmetycznym

Kontakt

Trzy Najważniejsze Korzyści
od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Zabezpieczenie przed otwarciem opakowania Ikona
Zabezpieczenie przed otwarciem opakowania
Satysfakcja Klientów Ikona
Satysfakcja Klientów
Chroni Przed Utlenianiem Ikona
Chroni Przed Utlenianiem

Dlaczego warto uszczelniać indukcyjnie produkty kosmetyczne?

Wizerunek i reputacja marki to kluczowe powody, dla których firmy kosmetyczne decydują się na wykorzystanie zgrzewarek indukcyjnych.

Uwidoczniona próba otwarcia oraz świeżość produktu to dwie główne korzyści płynące z wykorzystania technologii zgrzewania indukcyjnego. Nienaruszone uszczelnienie zapewniane przez rozwiązania indukcyjne może bardzo pozytywnie wpłynąć na wizerunek marki, ponieważ chroni produkt przed drobnoustrojami i zróżnicowanymi temperaturami oraz daje klientom pewność, że nie został on naruszony ani zepsuty.

Jest to szczególnie przydatne w przypadkach, gdy klient odwiedzający sklep chce tylko sprawdzić produkt, a następnie odkłada go z powrotem na półkę – produkt wygląda wówczas na używany i nieatrakcyjny.

Uszkodzone i otwarte produkty mogą stanowić problem dla sklepów, gdyż klienci bardzo często odmawiają ich zakupu. Jednakże wychodząc naprzeciw produktom, których zapach jest ważnym czynnikiem sprzedażowym, wprowadzone zostały folie zapachowe, które pozwalają klientom powąchać produkt bez naruszania opakowania.

Kolejną korzyścią uszczelnień hermetycznych jest zabezpieczenie przed utlenianiem produktu, co wydłuża jego trwałość i zapobiega wysychaniu oraz zestalaniu.

Technologia indukcyjna jest odpowiednim rozwiązaniem dla szerokiej gamy produktów takich jak kremy, balsamy, peelingi, szampony i sole kąpielowe. Aby dowiedzieć się, w jaki sposób Enercon może ochronić Twoje produkty oraz reputację, skontaktuj się z nami już dziś.

Uwielbiam przenośność oraz łatwość obsługi Super Seal Junior, ale najważniejsze jest to, że rozwiązała mój problem!
Jennifer Hardaway, założycielka firmy KLEAN Spa