Dowiedz się, w jaki sposób Twoja firma może czerpać korzyści ze zgrzewania indukcyjnego

Zgrzewanie indukcyjne w twoim sektorze

Każda branża musi sprostać różnym wyzwaniom, aby dostarczać swoje produkty do klientów w nienaruszonym stanie – od tego może zależeć wizerunek i reputacja marki.

Podczas transportu może nastąpić wyciek z butelek i produkt staje się niebezpieczny do spożycia lub używania.

W przemyśle farmaceutycznym i branży medycznej ważny jest aby produkt został dostarczony do klienta w nienaruszonym stanie. Za pomocą uszczelnienia indukcyjnego można zapewnić ochronę przed podrabianiem zawartości i przedłużyć okres przydatności do spożycia.

Również dla branży kosmetycznej i przemysłu spożywczego ważne jest aby przedłużyć okres przydatności do spożycia produktów, zmniejszając ryzyko utleniania.

Brak lub wadliwe uszczelnienie wpływa negatywnie na wszystkie branże, zwiększając koszty i obniżając zadowolenie klientów.

75 milionów butelek we wszystkich gałęziach przemysłu w Europie jest codziennie uszczelnianych indukcyjnie w celu ograniczenia tych zagrożeń.

Kontakt

Co Klienci Mówią

ARLA

ZABEZPIECZENIE PRZED OTWARCIEM OPAKOWANIA

„Rozmiar i zasięg naszej nowej mleczarni umacnia firmę Arla na pozycji lidera branży mlecznej w Wielkiej Brytanii i wytycza kolejną granicę dla nowej generacji przetwórstwa świeżego mleka.”

Peter Lauritzen, dyrektor naczelny Arla Foods w Wielkiej Brytanii
Chemfix

PRZEDŁUŻENIE TERMINU PRZYDATNOŚCI

„Poleciłbym Enercon Industries innym producentom, zarówno ze względu na wydajność produkcyjną, jak i korzyści płynące z wykorzystania urządzeń zgrzewających.”

Paul Banks, dyrektor ds. zakupów i dostaw w firmie Chemfix
Clarks

ZABEZPIECZENIE PRZED OTWARCIEM OPAKOWANIA

„Wybraliśmy zgrzewarki indukcyjne Enercon ze względu na ich reputację w branży i niezawodność. Nie mieliśmy awarii ani problemów z żadną z naszych zgrzewarek indukcyjnych od momentu ich zainstalowania osiem lat temu.”

Mark Leverington, kierownik ds. łańcucha dostaw w firmie Clarks
Floratine

BEZPIECZNY TRANSPORT

„Skargi klientów prawie w ogóle się już nie zdarzają, a 99% naszych problemów zostało rozwiązane dzięki zgrzewarce indukcyjnej – to istne zbawienie.”

Darryl King, dyrektor ds. operacyjnych firmy Floratine
Ochrona panstwa produktu podstawa naszych rozwiazan

Oferujemy najszerszy zakres rozwiązań z zakresu zgrzewania na rynku.

product graphic industry