enercon junior

Urządzenia serii Super Seal™ Junior

Seria Ręcznych i Półautomatycznych Zgrzewarek Enercon

Urządzenia serii Super Seal™ Junior oferują korzyści w postaci wysokiej jakości uszczelniania indukcyjnego w operacjach rozruchowych produkcji, weryfikacji produktów oraz możliwości stosowania krótkich partii produkcyjnych.

Wersje Junior zapewniają niezawodne, powtarzalne uszczelnianie indukcyjne oraz zaawansowane funkcje wspierające jakość, takie jak liczniki partii i wskaźniki braku folii, które zwykle występują tylko w maszynach integrowanych z linią produkcyjną.

Nasza cewka o unikalnej konstrukcji ułatwia uszczelnianie szerokiej gamy nakrętek, w tym nakrętek płaskich, dyspenserów sosów i nakrętek stożkowych, o średnicach od 15 do 150 mm. Inne urządzenia do obsługi ręcznej uszczelniają tylko nakrętki płaskie.

Jakość, niezawodność, bezpieczeństwo i wsparcie Super Seal™ Junior są takie same, jak w przypadku naszych dużych , montowanych na linii maszyn produkcyjnych.

Nasze maszyny do obsługi ręcznej praktycznie nie wymagają konserwacji i uszczelniają bez przerw i usterek przez wiele lat. Jeden z klientów powiedział nam: „przez 19 lat Enercon kosztował mnie mniej niż przeciętna mała kawa na wynos raz na tydzień!”

Aby porównać różnice między ręcznym zgrzewanie indukcyjne Enercon a tanim rozwiązaniem z importu, kliknij tuta.

Zapytanie Ofertowe

Urządzenia serii Super Seal™ Junior – idealne dla operacjach rozruchowych produkcji, weryfikacji produktów oraz możliwości stosowania krótkich partii produkcyjnych.

curve line over half trans.png

Super Seal ™ Junior – Przenośny zgrzewarka indukcyjna

junior footer

Studia przypadku

KLEANSpa

BEZPIECZNY TRANSPORT

KLEAN Spa, marka w pełni naturalnych kosmetyków upiększających, cierpiała z powodu niezadowolenia klientów oraz kosztów spowodowanych nieszczelnością produktów. W celu rozwiązania tego problemu i chronienia swojej reputacji firma wprowadziła do procesu produkcyjnego przenośną zgrzewarkę indukcyjną.

Tropic technologię zgrzewania indukcyjnego

ZABEZPIECZENIE PRZED OTWARCIEM OPAKOWANIA

Firma Tropic Skincare, producent naturalnych kosmetyków, poszukiwała rozwiązania, które zapewniłoby uwidocznienie otwarcia opakowania i zapobiegło wyciekom produktów. Firma skontaktowała się z Enercon Industries i uwzględniła ręczną zgrzewarkę indukcyjną wieczek w swoim procesie produkcyjnym w celu zapewnienia mocnych, hermetycznych uszczelnień swoich pojemników.

Otofe

PRZEDŁUŻENIE TERMINU PRZYDATNOŚCI

Firma Otófé poszukiwała skutecznej metody uszczelniania, aby utrzymać świeżość i smak jej sosów kulinarnych. Aby to osiągnąć, firma skontaktowała się z Enercon Industries i dodała uszczelnienia indukcyjne do swoich pojemników.

Jakosc uszczelnienia podstawa naszych rozwiazan