enercon junior

The Super Seal™ Junior

  • Przenośny model ręczny
  • Średnica zakrętki 15–150 mm
  • W pełni zgodny ze wszystkimi przepisami brytyjskimi i europejskimi
  • Licznik partii i folii
  • Timer cyfrowy
  • Wskaźnik brakującej folii
  • Moc 1 kW

Na przenośny charakter modelu Junior umożliwia wykonanie najwyższej jakości uszczelnień indukcyjnych wszędzie tam, gdzie jest to konieczne.

Enercon może również dostarczyć pierścienie ustalające do Super Seal™ Junior. Przymocowany do głowicy pierścień ustalający pomaga operatorowi umieścić głowicę na pojemniku we właściwej pozycji za każdym razem, zapewniając w ten sposób idealne uszczelnienie

Unikalna i elastyczna konstrukcja naszej cewki w Super Seal™ Junior pozwala uszczelniać nakrętki wszelkich kształtów i rozmiarów, w tym nakrętki stożkowe / z dzióbkiem.

Urządzenie Super Seal™ Junior jest dostarczane ze standardową cewką, która uszczelnia w zakresie od 15 mm do 80 mm średnicy. Dostępna jest również bardzo duża głowica uszczelniająca, która uszczelnia do średnicy 150 mm. Jeśli chcesz uszczelnić nakrętki o większej średnicy, dostosujemy głowicę do twoich potrzeb.

Enercon może również dostarczyć pierścienie ustalające do Super Seal™ Junior. Przymocowany do głowicy pierścień ustalający pomaga operatorowi umieścić głowicę na pojemniku we właściwej pozycji za każdym razem, zapewniając w ten sposób idealne uszczelnienie.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded.
I Accept

Urządzenia serii Super Seal™ Junior

Seria Ręcznych i Półautomatycznych Zgrzewarek Enercon

Urządzenia serii Super Seal™ Junior oferują korzyści w postaci wysokiej jakości uszczelniania indukcyjnego w operacjach rozruchowych produkcji, weryfikacji produktów oraz możliwości stosowania krótkich partii produkcyjnych.

Wersje Junior zapewniają niezawodne, powtarzalne uszczelnianie indukcyjne oraz zaawansowane funkcje wspierające jakość, takie jak liczniki partii i wskaźniki braku folii, które zwykle występują tylko w maszynach integrowanych z linią produkcyjną.

Nasza cewka o unikalnej konstrukcji ułatwia uszczelnianie szerokiej gamy nakrętek, w tym nakrętek płaskich, dyspenserów sosów i nakrętek stożkowych, o średnicach od 15 do 150 mm. Inne urządzenia do obsługi ręcznej uszczelniają tylko nakrętki płaskie.

Jakość, niezawodność, bezpieczeństwo i wsparcie Super Seal™ Junior są takie same, jak w przypadku naszych dużych , montowanych na linii maszyn produkcyjnych.

Nasze maszyny do obsługi ręcznej praktycznie nie wymagają konserwacji i uszczelniają bez przerw i usterek przez wiele lat. Jeden z klientów powiedział nam: „przez 19 lat Enercon kosztował mnie mniej niż przeciętna mała kawa na wynos raz na tydzień!”

Aby porównać różnice między ręcznym zgrzewanie indukcyjne Enercon a tanim rozwiązaniem z importu, kliknij tuta.

Zapytanie Ofertowe

Urządzenia serii Super Seal™ Junior – idealne dla operacjach rozruchowych produkcji, weryfikacji produktów oraz możliwości stosowania krótkich partii produkcyjnych.

curve line over half trans.png

Super Seal ™ Junior – Przenośny zgrzewarka indukcyjna

junior footer

Studia przypadku

KLEANSpa

BEZPIECZNY TRANSPORT

KLEAN Spa, marka w pełni naturalnych kosmetyków upiększających, cierpiała z powodu niezadowolenia klientów oraz kosztów spowodowanych nieszczelnością produktów. W celu rozwiązania tego problemu i chronienia swojej reputacji firma wprowadziła do procesu produkcyjnego przenośną zgrzewarkę indukcyjną.

Tropic technologię zgrzewania indukcyjnego

ZABEZPIECZENIE PRZED OTWARCIEM OPAKOWANIA

Firma Tropic Skincare, producent naturalnych kosmetyków, poszukiwała rozwiązania, które zapewniłoby uwidocznienie otwarcia opakowania i zapobiegło wyciekom produktów. Firma skontaktowała się z Enercon Industries i uwzględniła ręczną zgrzewarkę indukcyjną wieczek w swoim procesie produkcyjnym w celu zapewnienia mocnych, hermetycznych uszczelnień swoich pojemników.

Otofe

PRZEDŁUŻENIE TERMINU PRZYDATNOŚCI

Firma Otófé poszukiwała skutecznej metody uszczelniania, aby utrzymać świeżość i smak jej sosów kulinarnych. Aby to osiągnąć, firma skontaktowała się z Enercon Industries i dodała uszczelnienia indukcyjne do swoich pojemników.

Wyświetl studium przypadku
Jakosc uszczelnienia podstawa naszych rozwiazan