Super Seal™ | Do 30 metrów na minutę
Enercon Super Seal gama zgrzewarek indukcyjnych

Nowe zgrzewarki indukcyjne do nakrętek serii Super Seal™

Nowa gama zgrzewarek indukcyjnych do nakrętek Super Seal™ to najnowsza generacja najlepiej sprzedających się na świecie zgrzewarek indukcyjnych do nakrętek

Dostępne trzy modele

  • Super Seal™ 300
  • Super Seal™ 400
  • Super Seal™ 600

Oparta na sprawdzonej konstrukcji gama zgrzewarek indukcyjnych do nakrętek Super Seal™ wprowadza nowe funkcje o wartości dodanej dla pakujących.

Nowe kompaktowe zgrzewarki indukcyjne do nakrętek Super Seal™ są dostępne w trzech poziomach mocy i bezpośrednio zastępują serię Super Seal™ 50, 75 i 100. W asortymencie dostępnych jest wiele głowic uszczelniających, które optymalizują wydajność uszczelniania dla konkretnych zastosowań. Nowa gama jest kompatybilna z praktycznie wszystkimi indukcyjnymi cewkami zgrzewającymi Enercon zbudowanymi w ciągu ostatnich 15 lat.

Nowy, łatwy w użyciu interfejs operatora zapewnia użytkownikom przejrzyste wskaźniki operacyjne, a także uproszczone menu na wyświetlaczu do zaawansowanej kontroli. Opcjonalne czujniki kontroli jakości są teraz zintegrowane mechanicznie i elektronicznie.

Podobnie jak poprzednie wersje, nowy asortyment serii Super Seal™ można łatwo zainstalować na istniejących liniach produkcyjnych i chłodzone powietrzem zasilanie jest zamontowane oddzielnie od indukcyjnej cewki zgrzewającej, dzięki czemu można szybko i łatwo wymieniać cewki, jeśli na jednej linii produkcyjnej są uszczelniane różne typy produktów.

W pełni regulowana podstawa ze stali nierdzewnej z możliwością dostosowania do pojemników o różnych wysokościach nadaje się do środowisk przetwórstwa żywności i środowisk sterylnych.

Zapytanie Ofertowe

Zgrzewarka, na której możesz polegać

curve line over half trans.png

Nowe maszyny Super Seal™ są idealne dla linii pakujących, które działają z prędkością do 30 metrów na minutę.

Nowe zgrzewarki indukcyjne do nakrętek serii Super Seal™ 300,400,600

Studia przypadku

Cargill

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ

Zakład produkujący suplementy dla zwierząt zainstalował najnowszą, nowoczesną, zautomatyzowaną linię przetwórstwa ze zintegrowanym zgrzewaniem indukcyjnym na gorąco. Jego celem było znalezienie spółki zdolnej utworzyć zautomatyzowaną linię pakowania, aby umożliwić realizację kontraktów na wyższe wolumeny.

wyepak

ZAPOBIEGANIE WYCIEKOM

Gdy specjaliści od pakowania i napełniania z Wyepak pracowali dla producenta środka do czyszczenia rowerów, odkryli, że butelki zbyt często przeciekały. Pracując z Enercon Industries w przeszłości, firma Wyepak przekonała swojego klienta do przejścia na zgrzewanie indukcyjne wieczek w celu zapewnienia mocniejszych i bardziej niezawodnych uszczelnień.

Orchard Valley Foods

PRZEDŁUŻENIE TERMINU PRZYDATNOŚCI

Firma Orchard Valley Foods, producent jadalnych ozdób piekarniczych, potrzebowała rozwiązania, które wydłużyłoby termin trwałości i zapewniło świeżość jej produktów. Aby to osiągnąć, firma skontaktowała się z Enercon Industries i wprowadziła technologię zgrzewania indukcyjnego do procesu produkcyjnego.

Niezawodne maszyny podstawa naszych rozwiazan