Super Seal™ Max | Do 100 metrów na minutę
MaxTouch-full-length-1

Zgrzewarka indukcyjna Super Seal™ Max dla nakrętek

Super Seal™ Max to najszybsza zgrzewarka liniowa na rynku

Super Seal™ Max to najszybsza zgrzewarka liniowa na rynku, z podwójną cewką, która została zaprojektowana z myślą o szybkich liniach pakowania działających z prędkością do 100 metrów na minutę.

Ta zgrzewarka indukcyjna dla nakrętek z dwiema cewkami oferuje większą moc oraz wielojęzyczny ekran dotykowy dla uproszczenia obsługi.

Zaawansowana zgrzewarka indukcyjna dla nakrętek zapewnia niezawodne uszczelnianie ze zmiennym czasem roboczym, co kompensuje zmiany tolerancji nakrętek, folii i pojemników.

Chłodzone powietrzem zasilanie jest zamontowane oddzielnie od indukcyjnych cewek zgrzewających, dzięki czemu można szybko i łatwo wymieniać cewki, jeśli na jednej linii produkcyjnej są uszczelniane różne typy produktów.

Zapytanie Ofertowe

Super Seal™ Max – Pracuje na najszybszych liniach na świecie

curve line over half trans.png

Super Seal™ Max są idealne dla linii pakujących, które pracują z prędkością do 100 metrów na minutę.

mid section graphic

Studia przypadku

GSK

PRZEDŁUŻENIE TERMINU PRZYDATNOŚCI

„Firma GlaxoSmithKline miała problemy z hermetycznym uszczelnieniem owalnego pojemnika Horlicks z zatrzaskowym wieczkiem. Firma postanowiła skontaktować się z Enercon Industries, aby otrzymać ekspercką poradę i rozwiązanie.

Beanies

BRAK RYZYKA ZANIECZYSZCZENIA

„Producent kawy, firma Beanies Flavour Co, potrzebowała czystszej metody uszczelniania do produkcji aromatyzowanej kawy rozpuszczalnej. Dla tej konkretnej potrzeby uszczelnianie indukcyjne wieczek okazało się skuteczniejsze niż klej.

zipz-przeszła na zgrzewanie indukcyjne wieczek

MOCNIEJSZE USZCZELNIENIA

„Firma winiarska Zipz Inc potrzebowała innego rozwiązania w zakresie uszczelniania jednoporcjowych szklanek wina niż metoda przewodnościowa. Firma przeszła na zgrzewanie indukcyjne wieczek w celu rozwiązania problemu zbyt wielu wycieków.”

Reliable machines at the core of our solutions