Enercon Dystrybutorzy INN Sp Z.o.o.

Polska

Firma INN Sp. z o.o. reprezentuje Enercon Industries w Polsce. Dla przemysłu spożywczego, napojowego, farmaceutycznego, motoryzacyjnego, agrochemicznego i kosmetycznego

Enercon Agents and Distributors Altrimex

Belgia / Holandia / Luksemburg

Altrimex oferuje szeroką gamę wysokiej jakości systemów dozowania, napełniania i opakowań dla przemysłu spożywczego, chemicznego, farmaceutycznego i sprzętowych.

Enercon Agents Dystrybutorzy MH Packaging

Dania / Szwecja

Od 1995 roku firma M H Packaging zajmuje się sprzedażą i serwisem maszyn napełniających, nakładających pokrywy, uszczelniających i metkujących oraz powiązanym zarządzaniem procesem pakowania.

Serpac-logo

Francja

Nasz francuski dystrybutor, Alain Copigny, udało Serpac od 1973 roku. Serpac dystrybucją innowacyjnych maszyn i rozwiązań dla niektórych z największych światowych marek, głównie w przemyśle spożywczym i kosmetycznym.

Enercon Dystrybutorzy Labochem

Grecja

Labochem S.A. promuje i sprzedaje maszyny do pakowania i instrumentów analitycznych dla produktów farmaceutycznych i kosmetycznych, nawozów, detergentów, środków agrochemicznych i innych produktów chemicznych.

Quatropack Technologi

Hiszpania / Portugalia

Quatropack technologias z siedzibą w Murcii w Hiszpanii reprezentuje wiele wiodących światowych marek. Pośród nich znajduje się Enercon Industries oraz ich szeroko uznawana gama zgrzewarek indukcyjnych do zamknięć.

Obeeco's logo - Enercon Industries Ltd distributor in Ireland

Irlandia

Firma Obeeco powstała w 1980 roku. Jesteśmy agencją i dystrybutorem zaopatrującym firmy w Irlandii działające w branży pakowania. Obecco jest irlandzką firmą i działa na całej wyspie.

Enercon Agents and Distributors KV

Niemcy / Austria

King Verpackungsmaschinen GmbH zostało założone w 1968 by oferować maszyny liczące pigułki oraz maszyny napełniające, maszyny napełniające cieczą, maszyny zamykające, maszyny usuwające pył z tabletek, maszyny etykietujące, przenośniki oraz inne komponenty do pakowania.

Enercon Dystrybutorzy Wisag

Szwajcaria

Założona w 1930 roku z siedzibą w Fällanden, WISAG oferuje innowacyjne rozwiązania i urządzenia do pakowania w przemyśle farmaceutycznym, chemicznych i spożywczych. Wisag reprezentuje Enercon oraz ich wiodącą światową gamę usług zgrzewania indukcyjnego w Szwajcarii.

Enercon Dystrybutorzy altrapack

Węgry

Zlokalizowane na Węgrzech ALTRAPACK są najnowszym dodatkiem Enercon do naszej rodziny przedstawicieli w Europie.

Enercon Dystrybutorzy Solutions de Stefano Lasanga

Włochy

Oprócz pracy z Enercon Stefano reprezentuje również światowych liderów w zamknięciach, zaginaniach oraz zgrzewaniu, głównie dla rynku żywności i chemicznego.