Które określenie najlepiej opisuje Twój zakład produkcyjny?

PRODUKCJA W LINII PRODUKCYJNEJ

PRODUKCJA
RĘCZNA

USZCZELNIANIE
BEZ NAKRĘTEK

curve line under

Powtarzalne i niezawodne zgrzewanie

Oferujemy najszerszy zakres rozwiązań z zakresu zgrzewania indukcyjnego na rynku.

Oferujemy zgrzewarki indukcyjne odpowiednie do każdego środowiska produkcyjnego: od zakładów wytwarzających małe partie, obiektów rozpoczynających produkcję i ośrodki testowe po linie napełniania, zakręcania i uszczelniania, które pracują obecnie z najwyższą prędkością na świecie – nawet 100 metrów na minutę.

Nasze zgrzewarki do nakrętek są kompaktowe, chłodzone powietrzem, łatwe w konfiguracji i obsłudze oraz w pełni zgodne ze wszystkimi przepisami brytyjskimi i europejskimi.

Zapewniają higieniczne, powtarzalne i niezawodne uszczelnianie przy możliwie najniższych kosztach utrzymania, dzięki wysokiej niezawodności, niskim kosztom konserwacji i zmniejszonym kosztom ogólnym.

Dopasowanie projektu cewki indukcyjnej do rozmiaru i kształtu butelki oraz nakrętki jest niezbędne dla niezawodnego uszczelnienia.

Firma Enercon oferuje najszerszy wybór cewek indukcyjnych i głowic zgrzewających spośród wszystkich producentów zgrzewarek indukcyjnych.

Uszczelniamy nakrętki o średnicy od 15 do 150 mm, także o nietypowych kształtach i rozmiarach, którym nie podołają inni producenci.

Kontakt

curve line over

Uszczelniamy nakrętki o średnicy od 15 do 150 mm, także o nietypowych kształtach i rozmiarach, którym nie podołają inni producenci.

food-image-bottom

Co mówią klienci

Mendes-Goncalves

PRZEDŁUŻENIE TERMINU PRZYDATNOŚCI

„Spośród wszystkich zgrzewarek indukcyjnych, które wypróbowaliśmy, Enercon jest naszą ulubioną. Jest bardziej wytrzymała, wydajniejsza i Jest również bardzo łatwa w obsłudze i pozwala nam zwiększyć produkcję, ponieważ łatwo integruje się z naszymi liniami produkcyjnymi.”

Carlos Prino, dyrektor ds. projektów przemysłowych w firmie Mendes Gonçalves
Orchard Valley Foods

PRZEDŁUŻENIE TERMINU PRZYDATNOŚCI

„Wiedza i produkty, które są oferowane przez tę firmę, nie mają sobie równych, a dzięki zakupieniu tych urządzeń byliśmy pewni jakości produktu i wsparcia.”

Samuel Tozer, Główny inżynier zakładu Orchard Valley Foods
case study shaws

SZYBSZA LINIA PRODUKCYJNA

„Jest absolutnie genialne. Wszyscy, z którymi miałem do czynienia, byli przyjaźni, pomocni i profesjonalni – Enercon rozumie presję produkcji. Jakość wsparcia to główny powód zakupienia przez nas kolejnej maszyny.”

Jim Peace, Dyrektor ds. produkcji w firmie Shaws
Jakosc uszczelnienia podstawa naszych rozwiazan