Trzy Najważniejsze Korzyści
od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Dlaczego warto uszczelniać indukcyjnie domowe środki czystości?

Zapobieganie wyciekom, satysfakcja klienta i długi termin ważności to trzy główne korzyści, które producenci środków dla gospodarstw domowych wymieniają jako powód przejścia na technologię zgrzewania indukcyjnego.

Mocne i niezawodne uszczelnienie gwarantowane przez technologię indukcyjną stanowi dla producentów zabezpieczenie przed kosztami takimi jak zwrot towaru przez dystrybutora, np. gdy pojemnik przecieka.

Nienaruszona folia upewnia również klienta, że produkt jest najwyższej jakości, a mówiąc inaczej, że jego jakość w momencie zakupu jest taka sama, jak wtedy, gdy opuszczał on linię produkcyjną. Taki stan rzeczy zwiększa zaufanie konsumenta oraz wzmacnia wizerunek marki.

Zgrzewanie indukcyjne jest odpowiednim rozwiązaniem w produkcji płynów, żeli i proszków, czyli takich produktów jak środki czyszczące, proszki do prania, mydła i wybielacze.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób Enercon może ochronić Twoje produkty oraz reputację, skontaktuj się z nami już dziś.

Kontakt

Studia przypadku

KIK

BARDZIEJ BEZPIECZNE

KIK Custom Products, producent marki własnej środków dla gospodarstw domowych, wykorzystuje zgrzewanie indukcyjne jako niezawodny sposób uszczelnienia jednego ze swoich kluczowych produktów. Po wprowadzeniu technologii zgrzewania indukcyjnego do linii produkcyjnej, firma chwali korzyści płynące z wykorzystania wyposażenia marki Enercon.

Greyland

BEZPIECZNY TRANSPORT

Greyland Limited, producent środków czyszczących i chemicznych, potrzebował rozwiązania zapobiegającego wyciekom środka do czyszczenia dywanów w czasie transportu. W celu rozwiązania tego problemu firma Greyland skontaktowała się z Enercon Industries, zakupiła ręczną zgrzewarkę indukcyjną Super Seal™ Junior i wyeliminowała wycieki.

Jakosc uszczelnienia podstawa naszych rozwiazan

Uszczelnianie miliardów butelek na świecie

industry Chemia Gospodarcza footer