Czym różnią się zgrzewarki indukcyjne do nakrętek Enercon od tanich rozwiązań z importu?

Energia indukcji elektromagnetycznej wytwarzana przez indukcyjne uszczelniacze nakrętek Enercon jest ekranowana, aby zapobiec wydostawaniu się energii indukcyjnej poza szyjką uszczelnianego pojemnika. Uszczelniacze Enercon są zgodne z CE i EMC, co zwykle nie jest możliwe w przypadku tanich rozwiązań z importu.

Indukcyjne urządzenie zgrzewające Enercon posiada zasilacz oddzielnie od głowicy uszczelniającej, dzięki czemu można ją wymienić, aby szybko i łatwo uszczelniać w różnych zastosowaniach.

  • W przypadku tanich rozwiązań z importu rzadko istnieje opcja wymiennych cewek dla różnych zastosowań, więc jeśli zmienimy parametry produkcji, uszczelniacz staje się przestarzały.

  • Jakość inżynierska indukcyjnego uszczelniacza nakrętek Enercon pozwala ustawić „okno operacyjne” dla danego zastosowania. Po ustawieniu, maszyna zapewnia w 100% niezawodne uszczelnianie za każdym razem. Bez względu na to, czy pod głowicą uszczelniającą znajduje się pojedynczy produkt, czy cała linia.
  • Jakość inżynieryjna w przypadku taniego rozwiązania z importu nie daje tak niezawodnych wyników, więc nie można być pewnym jakości uszczelnienia.

  • Nasze maszyny są w całości konstruowane z komponentów wysokiej jakości, wymagają niewiele konserwacji i mogą uszczelniać pojemnik po pojemniku przez całe lata.

    Oferujemy szybki serwis i dostawę części zamiennych w przypadku niezbędnego pilnego wsparcia technicznego.

  • Rzadko jest to dostępne w przypadku tanich maszyn importowanych, które często muszą „odpoczywać” między operacjami uszczelniania i nie oferują dostępności usług serwisowania ani części zamienne.

Kontakt

W Enercon dokładamy wszelkich starań w celu zapewniania idealnego rozwiązania naszym klientom.
Jesteśmy dumni z oferowanego przez nas dostępu do wsparcia, usług i części zamiennych.

service mid

Co mówią klienci

ARLA

ZAPOBIEGANIE WYCIEKOM

„Rozmiar i zasięg naszej nowej mleczarni umacnia firmę Arla na pozycji lidera branży mlecznej w Wielkiej Brytanii i wytycza kolejną granicę dla nowej generacji przetwórstwa świeżego mleka.”

Peter Lauritzen, dyrektor naczelny Arla Foods w Wielkiej Brytanii
Chemfix

PRZEDŁUŻENIE TERMINU PRZYDATNOŚCI

„”Poleciłbym Enercon Industries innym producentom, zarówno ze względu na wydajność produkcyjną, jak i korzyści płynące z wykorzystania urządzeń zgrzewających.”

Paul Banks, dyrektor ds. zakupów i dostaw w firmie Chemfix
Clarks

ZABEZPIECZENIE PRZED OTWARCIEM OPAKOWANIA

„Wybraliśmy zgrzewarki indukcyjne Enercon ze względu na ich reputację w branży i niezawodność. Nie mieliśmy awarii ani problemów z żadną z naszych zgrzewarek indukcyjnych od momentu ich zainstalowania osiem lat temu.”

Mark Leverington, kierownik ds. łańcucha dostaw w firmie Clarks
Floratine

BEZPIECZNY TRANSPORT

„Skargi klientów prawie w ogóle się już nie zdarzają, a 99% naszych problemów zostało rozwiązane dzięki zgrzewarce indukcyjnej – to istne zbawienie.”

Darryl King, dyrektor ds. operacyjnych firmy Floratine
Niezawodne maszyny podstawa naszych rozwiazan