Trzy Najważniejsze Korzyści
od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Dlaczego warto Uszczelniać Indukcyjnie Produkty Motoryzacyjne?

Zapobieganie wyciekom, uwidacznianie prób otwarcia i zagwarantowanie jakości produktu to główne powody, dla których producenci z branży motoryzacyjnej korzystają z technologii zgrzewania indukcyjnego.

Ponieważ wycieki mogą być niebezpieczne i stanowić kosztowny problem, wielu producentów optuje za zgrzewaniem indukcyjnym jako mocnym i niezawodnym sposobem uszczelniania swoich pojemników.

Technologia zgrzewania indukcyjnego pozwala zapewnić spójne rezultaty spełniające wysokie wymagania standardów produkcyjnych przemysłu motoryzacyjnego, gdzie wizerunek marki jest czynnikiem kluczowym i w którym użytkownicy poszukują produktów najwyższej jakości.

Nienaruszone uszczelnienie pozwala zwiększyć zaufanie konsumenta poprzez zapewnienie, że produkt nie został naruszony i zachował tą samą wysoką jakość, którą cechował się w momencie opuszczenia fabryki.

Zgrzewanie indukcyjne jest odpowiednią metodą do pakowania szerokiej gamy olejów, środków smarnych oraz cieczy i można je stosować do rożnego rodzaju pojemników produkowanych przez przemysł motoryzacyjny.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Twoje przedsiębiorstwo może skorzystać na technologii zgrzewania indukcyjnego firmy Enercon.

Kontakt

Studia przypadku

Firma Opet stosuje Zgrzewanie indukcyjne

BEZPIECZNY TRANSPORT

Opet Madeni Yaglari, jeden z największych tureckich dystrybutorów olejów silnikowych, stosuje zgrzewarki indukcyjne Enercon od 2005. Technologia indukcyjna zapewniła firmie wiele korzyści przy jednoczesnym zwiększeniu jakości jej produktów dla użytkowników końcowych.

Millers Zgrzewarki indukcyjne

SATYSFAKCJA KLIENTÓW

Millers Oils, wiodący producent olejów dla przemysłu motoryzacyjnego, chciał wprowadzić dodatkowe zabezpieczania oraz system uwidaczniający próby manipulacji do swoich dodatków do paliw. Aby to osiągnąć, firma skontaktowała się z Enercon Industries i wyposażyła swoją linię produkcyjną w dwie zgrzewarki indukcyjne.

wyepack

SATYSFAKCJA KLIENTÓW

Gdy specjaliści od pakowania i napełniania z Wyepak pracowali dla producenta środka do czyszczenia rowerów, odkryli, że butelki zbyt często przeciekały. Pracując z Enercon Industries w przeszłości, firma Wyepak przekonała swojego klienta do przejścia na zgrzewanie indukcyjne wieczek w celu zapewnienia mocniejszych i bardziej niezawodnych uszczelnień.

Jakosc uszczelnienia podstawa naszych rozwiazan

Uszczelnianie miliardów butelek na świecie

Motoryzacja footer