Zgrzewarki indukcyjne Enercon dla nakrętek w liniach o standardowych prędkościach

Super Seal™ | Do 30 metrów na minutę
Super Seal™ Touch | Do 40 metrów na minutę
Super Seal™ Max | Do 100 metrów na minutę

Seria urządzeń integrowanych z linią produkcyjną

Nasze zgrzewarki do nakrętek są kompaktowe, chłodzone powietrzem, łatwe w konfiguracji i obsłudze oraz w pełni zgodne ze wszystkimi przepisami brytyjskimi i europejskimi.

Nasze zgrzewarki indukcyjne dla nakrętek są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić klientom najnowocześniejszą technologię przy możliwie najniższym koszcie użytkowania gwarantowanym przez wysoki poziom niezawodności, niskie opłaty związane z konserwacją i zredukowane koszty ogólne.

W ofercie Enercon można znaleźć zgrzewarki dopasowane do indywidualnych potrzeb – przeznaczone do zgrzewania małych lub dużych ilości produktów.

Na wybór uszczelniacza wpływa kilka czynników, m.in. wielkość produkcji i prędkość linii, produkt, jego pojemnik, rozmiar, kształt i wysokość nakrętki oraz zastosowana folia indukcyjna.

Dotyczy wszystkich naszych maszyn montowanych na linii
Oferujemy wiele różnych wariantów naszych płaskich, tunelowych i uniwersalnych cewek indukcyjnych, aby zapewnić idealną cewkę dla każdego rozmiaru i rodzaju pojemnika oraz nakrętki. Zapewniają one doskonałe, spójne uszczelnienia w zakresie od 15 do 150 mm.

Dostępne z solidnym, w pełni regulowanym stojakiem ze stali nierdzewnej (odpowiednim do żywności i środowisk sterylnych), który ustawiany jest nad linią, nie wymagając żadnego połączenia oprócz zasilania elektrycznego.

Dzięki poniższemu formularzowi prędkości linii po prawej stronie możesz uzyskać informację, która spawarka będzie najbardziej odpowiednia.

Zidentyfikuj swoją maszynę

SUPER SEAL™

SUPER SEAL™ TOUCH

SUPER SEAL™ MAX

Studia przypadku

GSK

PRZEDŁUŻENIE TERMINU PRZYDATNOŚCI

„Firma GlaxoSmithKline miała problemy z hermetycznym uszczelnieniem owalnego pojemnika Horlicks z zatrzaskowym wieczkiem. Firma postanowiła skontaktować się z Enercon Industries, aby otrzymać ekspercką poradę i rozwiązanie.

Beanies

BRAK RYZYKA ZANIECZYSZCZENIA

„Producent kawy, firma Beanies Flavour Co, potrzebowała czystszej metody uszczelniania do produkcji aromatyzowanej kawy rozpuszczalnej. Dla tej konkretnej potrzeby uszczelnianie indukcyjne wieczek okazało się skuteczniejsze niż klej.

zipz-przeszła na zgrzewanie indukcyjne wieczek

MOCNIEJSZE USZCZELNIENIA

„Firma winiarska Zipz Inc potrzebowała innego rozwiązania w zakresie uszczelniania jednoporcjowych szklanek wina niż metoda przewodnościowa. Firma przeszła na zgrzewanie indukcyjne wieczek w celu rozwiązania problemu zbyt wielu wycieków.”

Niezawodne maszyny podstawa naszych rozwiazan