Trzy Najważniejsze Korzyści
od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Dlaczego warto uszczelniać indukcyjnie produkty spożywcze?

Wydłużenie terminu trwałości, zapewnienie szczelności oraz systemy uwidaczniające próbę otwarcia to jedne z wielu korzyści, które czynią ze zgrzewanie indukcyjne najczęściej wybieraną technologię wśród producentów żywności.

Zgrzewanie indukcyjne jest znane w przemyśle spożywczym dzięki temu, że zapewnia producentom i firmom pakującym łatwe, szybkie, ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie w dziedzinie uszczelniania.

Dlatego też niektórzy przedstawiciele największych marek i specjalizacji przemysłowych polegają na technologii zgrzewania indukcyjnego. Foliowe uszczelnienie działa niczym bariera zatrzymująca w opakowaniu smaki i świeżość, nie pozwalając jednocześnie przedostać się do środka drobnoustrojom i zanieczyszczeniom.

Oznacza to, że gdy klient otrzyma swój produkt, jest on tak samo świeży, jak w dniu zapakowania.

Technologia indukcyjna jest w stanie zapewnić mocne i niezawodne uszczelnienia dla szerokiej gamy produktów spożywczych – od sosów i syropów, przez marynowane ogórki, aż po produkty w proszku.

Jeśli nie masz pewności, czy Twój produkt nadaje się do zgrzewania indukcyjnego, skontaktuj się z nami już dzisiaj i porozmawiaj z konsultantem technicznym.

Kontakt

Studia przypadku

Orchard Valley Foods

PRZEDŁUŻENIE TERMINU PRZYDATNOŚCI

Firma Orchard Valley Foods, producent jadalnych ozdób piekarniczych, potrzebowała rozwiązania, które wydłużyłoby termin trwałości i zapewniło świeżość jej produktów. Aby to osiągnąć, firma skontaktowała się z Enercon Industries i wprowadziła technologię zgrzewania indukcyjnego do procesu produkcyjnego.

McCormicks

ŚWIEŻOŚĆ PRODUKTU

Duży producent żywności, McCormick, szukał rozwiązania do hermetycznego uszczelniania w celu poprawy jakości i wydłużenia terminu trwałości różnych produktów pakowanych w butelki szklane. Firma współpracowała ze specjalistami z Enercon Industries i zastosowała zgrzewanie indukcyjne wieczek w swojej produkcji.

Clarks

ZABEZPIECZENIE PRZED OTWARCIEM OPAKOWANIA

Clarks, a leading manufacturer of syrup, honey and ice cream sauce, needed to maintain product freshness and extend shelf life. To achieve this while maintaining high production speeds, Clarks opted for induction cap sealing.

Otofe

TAMPER EVIDENCE

Firma Otófé poszukiwała skutecznej metody uszczelniania, aby utrzymać świeżość i smak jej sosów kulinarnych. Aby to osiągnąć, firma skontaktowała się z Enercon Industries i dodała uszczelnienia indukcyjne do swoich pojemników.

shaws

SZYBSZA LINIA PRODUKCYJNA

Firma Shaws, producent sosów chutney i innych, odnosi korzyści ze zgrzewania indukcyjnego wieczek od ponad 20 lat. W ostatnim czasie firma wymieniła swoje urządzenie na jedną z najpotężniejszych maszyn Enercon.

Jakosc uszczelnienia podstawa naszych rozwiazan

Uszczelnianie miliardów butelek na świecie

Spożywcza footer