Dlaczego Enercon Industries?

Światowy lider w indukcyjnym zgrzewaniu nakrętek

curve line under

O Enercon

W ciągu ostatnich 40 lat firma Enercon Industries wypracowała sobie pozycję wiodącego na świecie dostawcy systemów zamknięć zgrzewanych indukcyjnie.

Firma Enercon zdobyła zaufanie wielu największych producentów i marek na świecie ze względu na osiągi jej urządzeń i jakość jej usług.

Możemy poszczycić się szybkimi i niezawodnymi rozwiązaniami, aby spełnić wymagania naszych klientów – od przyspieszenia produkcji do minimalizacji czynności rozruchowych.

Dzięki bogatemu doświadczeniu i rozbudowanej sieci profesjonalistów na całym świecie, klienci Enercon Industries mogą liczyć na skuteczne rozwiązania w zakresie zamknięć zgrzewanych indukcyjnie, najnowszych technologii i profesjonalnego doradztwa w każdej chwili.

Kontakt

curve line over

Serwis i wsparcie techniczne

Jesteśmy dumni z oferowanego przez nas dostępu do wsparcia, usług i części zamiennych.

Jak kupić

Jak kupować w Europie?

Biblioteka

Zgrzewanie indukcyjne Sprzęt

Serwis

O Serwis i wsparcie techniczne 02

Stworzyliśmy międzynarodową sieć przedstawicieli, aby zapewnić naszym klientom dostęp do lokalnej pomocy – niezależnie od tego, w jakim rejonie świata prowadzą działalność. Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści gwarantują wsparcie i serwis, kiedy tylko ich potrzebujesz.

Ściśle współpracujemy z klientami przed, podczas i po instalacji, aby upewnić się, że osiągają maksymalną wydajność.

Jak działa indukcyjne uszczelnianie pojemników?

Indukcyjne uszczelnianie pojemników jest procesem bardzo prostym. Pojemnik jest napełniany i zakręcany nakrętką ( z uprzednio umieszczoną w niej platynką).

Co mówią klienci

Mendes-Goncalves

PRZEDŁUŻENIE TERMINU PRZYDATNOŚCI

„Spośród wszystkich zgrzewarek indukcyjnych, które wypróbowaliśmy, Enercon jest naszą ulubioną. Jest bardziej wytrzymała, wydajniejsza i Jest również bardzo łatwa w obsłudze i pozwala nam zwiększyć produkcję, ponieważ łatwo integruje się z naszymi liniami produkcyjnymi.”

Carlos Prino, Dyrektor ds. projektów przemysłowych w firmie Mendes Gonçalves
Orchard Valley Foods

PRZEDŁUŻENIE TERMINU PRZYDATNOŚCI

„Wiedza i produkty, które są oferowane przez tę firmę, nie mają sobie równych, a dzięki zakupieniu tych urządzeń byliśmy pewni jakości produktu i wsparcia.”

Samuel Tozer, Główny inżynier zakładu Orchard Valley Foods
case study shaws

SZYBSZA LINIA PRODUKCYJNA

„Jest absolutnie genialne. Wszyscy, z którymi miałem do czynienia, byli przyjaźni, pomocni i profesjonalni – Enercon rozumie presję produkcji. Jakość wsparcia to główny powód zakupienia przez nas kolejnej maszyny.”

Jim Peace, Dyrektor ds. produkcji w firmie Shaws
Obsluga klienta podstawa naszych rozwiazan