Witamy w Enercon Industries

Jesteśmy liderem w produkcji systemów
zgrzewania foliowego pojemników z
nakr
ętkami i bez nakrętek

Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w dostarczaniu na rynek niezawodnych i nowoczesnych produktów i opłacalnych rozwiązań. Jesteśmy dumni z urządzeń, które produkujemy; wiemy, że nasi klienci mogą być pewni, że zakupili maszyny do szybkiego zgrzewania indukcyjnego i obróbki powierzchni, które nie mają sobie równych na całym świecie. 


Nasza światowa sieć przedstawicieli i dystrybutorów oferuje niezrównany poziom wiedzy fachowej w zakresie sprzedaży, serwisu, wsparcia technicznego diagnostyki i doradztwo we wszystkich sektorach przemysłu.

Zapoznaj się z firmą

Zgrzewarka indukcyjna pojemników z nakrętkami Super Seal™ Max to najszybsza rzędowa zgrzewarka jaka kiedykolwiek powstała, przeznaczona do najtrudniejszych zastosowań w przemyśle opakowaniowym.

Super Seal™ Max


Indukcyjne uszczelnianie pojemników przedłuża trwałość, zmniejsza wagę opakowania i sprawia, że skargi dotyczące wycieków są już przeszłością. 

Jak działa uszczelnienie pojemników

To opracowanie dostarczy Ci wielu informacji, które pomogą Ci uzyskać doskonałe uszczelnienie.
Zdolność uzyskania doskonałego uszczelnienia za każdym razem wiąże się bezpośrednio z wiedzą z zakresu procesu uszczelniania indukcyjnego. 


Zdobądź swoje opracowanie techniczne „Jak uzyskać doskonałe uszczelnienie”;.