Super Seal™ Touch | Do 40 metrów na minutę
Super Seal Touch

Zgrzewarka indukcyjna Super Seal™ Touch dla nakrętek

Pierwsza w branży zgrzewarka indukcyjna z ekranem dotykowym

Ta zgrzewarka indukcyjna z jedną cewką została stworzona w celu zapewnienia użytkownikom lepszej wydajności, łatwiejszej konfiguracji i większej kontroli.
Łatwy w obsłudze ekran dotykowy jest dostępny w wielu wersjach językowych; w standardzie został wyposażony w funkcje ochrony hasłem i zarządzania recepturami.

Super Seal™ Touch to nasza najpotężniejsza, kompaktowa, jednocewkowa maszyna, która została zaprojektowana z myślą o liniach produkcyjnych działających z prędkością do 40 metrów na minutę.

Chłodzone powietrzem zasilanie jest zamontowane oddzielnie od indukcyjnej cewki zgrzewającej, dzięki czemu można szybko i łatwo wymieniać cewki, jeśli na jednej linii produkcyjnej są uszczelniane różne typy produktów.

Zapytanie Ofertowe

Super Seal™ Touch – Intuicyjny ekran dotykowy ułatwia konfigurację i obsługę

curve line over half trans.png

Super Seal™ Touch są idealne dla linii pakujących, które pracują z prędkością do 40 metrów na minutę.

super seal touch footer

Studia przypadku

Autoglym product image

ZAPOBIEGANIE WYCIEKOM

Marka produktów do pielęgnacji samochodów klasy premium, firma Autoglym, obecnie stosuje indukcyjne zgrzewanie swych produktów, by uniknąć nieszczelności i zapewnić pełne zadowolenie klienta. W wyniku obaw o możliwość rozlewu brytyjski producent produktów do pielęgnacji samochodów i do czyszczenia rozbudował swą linię produkcyjną o zgrzewarkę indukcyjną Enercon.

Clarks

ŚWIEŻOŚĆ PRODUKTU

Firma Clarks, wiodący producent syropów i miodów, chciała pakować swój syrop klonowy w tańszych butelkach plastikowych, zachowując świeżość produktu i zapobiegając powstawaniu pleśni. Aby to osiągnąć, firma postanowiła uszczelniać swoje pojemniki zgrzewarkami indukcyjnymi Enercon, które zapewniają mocne i niezawodne uszczelnienia.

wyepak

ZAPOBIEGANIE WYCIEKOM

Gdy specjaliści od pakowania i napełniania z Wyepak pracowali dla producenta środka do czyszczenia rowerów, odkryli, że butelki zbyt często przeciekały. Pracując z Enercon Industries w przeszłości, firma Wyepak przekonała swojego klienta do przejścia na zgrzewanie indukcyjne wieczek w celu zapewnienia mocniejszych i bardziej niezawodnych uszczelnień.

Niezawodne maszyny podstawa naszych rozwiazan