Przemysł Motoryzacyjny

Kontakt

Trzy Najważniejsze Korzyści
od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Bezpieczny Transport Ikona
Bezpieczny Transport
Zabezpieczenie przed otwarciem opakowania Ikona
Zabezpieczenie przed otwarciem opakowania
Zapobieganie Wyciekom Ikona
Zapobieganie Wyciekom

Dlaczego warto Uszczelniać Indukcyjnie Produkty Motoryzacyjne?

Zapobieganie wyciekom, uwidacznianie prób otwarcia i zagwarantowanie jakości produktu to główne powody, dla których producenci z branży motoryzacyjnej korzystają z technologii zgrzewania indukcyjnego.

Ponieważ wycieki mogą być niebezpieczne i stanowić kosztowny problem, wielu producentów optuje za zgrzewaniem indukcyjnym jako mocnym i niezawodnym sposobem uszczelniania swoich pojemników.

Technologia zgrzewania indukcyjnego pozwala zapewnić spójne rezultaty spełniające wysokie wymagania standardów produkcyjnych przemysłu motoryzacyjnego, gdzie wizerunek marki jest czynnikiem kluczowym i w którym użytkownicy poszukują produktów najwyższej jakości.

Nienaruszone uszczelnienie pozwala zwiększyć zaufanie konsumenta poprzez zapewnienie, że produkt nie został naruszony i zachował tą samą wysoką jakość, którą cechował się w momencie opuszczenia fabryki.

Zgrzewanie indukcyjne jest odpowiednią metodą do pakowania szerokiej gamy olejów, środków smarnych oraz cieczy i można je stosować do rożnego rodzaju pojemników produkowanych przez przemysł motoryzacyjny.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Twoje przedsiębiorstwo może skorzystać na technologii zgrzewania indukcyjnego firmy Enercon.

Zgrzewanie indukcyjne to dobry sposób na spełnienie wymogów prawnych w naszym przemyśle, ponieważ daje dystrybutorom pewność, że produkt nie wycieknie w czasie transportu.
Bob Weale, kierownik ds. łańcucha dostaw w firmie Millers Oils