Millers Zgrzewarki indukcyjne

Wiodący producent dodatków do paliw zwiększa bezpieczeństwo produktów dzięki technologii zgrzewania indukcyjnego

Millers Oils, wiodący producent olejów dla przemysłu motoryzacyjnego, chciał wprowadzić dodatkowe zabezpieczania oraz system uwidaczniający próby manipulacji do swoich dodatków do paliw. Aby to osiągnąć, firma skontaktowała się z Enercon Industries i wyposażyła swoją linię produkcyjną w dwie zgrzewarki indukcyjne.

Kontakt

Główne Zalety Od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Studium przypadku

Millers Oils, wiodący producent olejów dla przemysłu motoryzacyjnego, przeszedł na technologię zgrzewania indukcyjnego, aby chronić swoje produkty przed wyciekami i próbami manipulacji.

Bob Weale, kierownik ds. łańcucha dostaw w firmie Millers Oils, powiedział: „Chcieliśmy przejść na zgrzewanie indukcyjne, aby zapewnić system uwidaczniający próby otwarcia, ponieważ nieuszkodzone uszczelnienie gwarantuje klientowi, że produkt nie został wcześniej naruszony.

Zapewnia to również dodatkowe bezpieczeństwo na wypadek wycieku spowodowanego obluzowaniem nakrętki”.

W przemyśle zgrzewanie indukcyjne jest często stosowanym rozwiązaniem zapobiegającym nieszczelności, gdyż każdy wyciek to potencjalnie niezadowolony klient oraz kosztowny problem dla producenta.

„W przypadku niezastosowania właściwej metody uszczelniania istnieje ryzyko wycieku podczas transportu, nawet jeśli pojemnik ma nakrętkę” – powiedział Weale.

„Ponieważ dodatki paliwowe są z natury korozyjne, musimy polegać na stałych i bezpiecznych metodach pakowania, które pozwalają unikać nieszczelności” – dodaje.

Zabezpieczenie przed wyciekami jest również konieczne do spełnienia przez producentów wymogów określanych przepisami dotyczącymi prowadzonej działalności.

„Zgrzewanie indukcyjne to dobry sposób na spełnienie wymogów prawnych w naszym przemyśle, ponieważ daje dystrybutorom pewność, że produkt nie wycieknie w czasie transportu” – komentuje Weale.

Po przedyskutowaniu z firmą Enercon wymagań związanych z uszczelnianiem Millers Oils zakupiła od niej dwie maszyny Super Seal™ 75.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Millers Oils, kliknij tutaj, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat światowej klasy zgrzewarek indukcyjnych firmy Enercon Industries, kliknij tutaj.

Millers Zgrzewarki indukcyjne
"Zgrzewanie indukcyjne to dobry sposób na spełnienie wymogów prawnych w naszym przemyśle, ponieważ daje dystrybutorom pewność, że produkt nie wycieknie w czasie transportu."
Bob Weale, kierownik ds. łańcucha dostaw w firmie Millers Oils