John Pollock

Producent nabiału zapobiega wyciekom produktów i gwarantuje satysfakcję klienta poprzez technologię zgrzewania indukcyjnego

Szkocka mleczarnia John Pollock & Sons przeszła na zgrzewanie indukcyjne po zaleceniu ze strony swojego dostawcy butelek, Nampak Industries. Porzucając starą metodę uszczelniania za pomocą zrywanych pasków, firma zwiększyła bezpieczeństwo, wydłużyła zdatność i zapobiegła nieszczelności swoich produktów.

Kontakt

Główne Zalety Od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Studium przypadku

Po przejściu na zgrzewanie indukcyjne zakład mleczarski zyskał zabezpieczenie przed wyciekami, wydłużony termin trwałości oraz zwiększone bezpieczeństwo swoich produktów mlecznych.

Przez lata szkocka mleczarnia John Pollock & Sons uszczelniała swoje „świeże i chłodne mleko na wynos” za pomocą zamknięcia ze zrywanym paskiem.

W 2015 roku firma zdecydowała się jednak przejść na technologię zgrzewania indukcyjnego po rekomendacji urządzeń marki Enercon ze strony producenta butelek, Nampak Plastics.

„Stosowaliśmy zamknięcia ze zrywanym paskiem i czasami miewaliśmy problem z wyciekami” – powiedział właściciel, Ronald Pollock.

„Słyszeliśmy o korzyściach płynących ze zgrzewania indukcyjnego, takich jak bezpieczeństwo, dłuższy termin przydatności i lepsza szczelność, więc postanowiliśmy skontaktować się z firmą Enerconw sprawie zgrzewarek indukcyjnych”.

Każdego roku John Pollock & Sons produkuje 2,5 miliona litrów mleka, które dostarczane jest do setek niezależnych sklepów spożywczych, sklepików osiedlowych, hoteli i restauracji w całej Szkocji.

Dlatego zapewnienie jakości finalnego produktu, jak i zadowolenie klientów, są kluczowe dla marki.

Wymieniając korzyści płynące ze zgrzewania indukcyjnego, Pollock powiedział: „Możliwość uniknięcia nieszczelności gwarantuje większą satysfakcję ze strony konsumenta, a zredukowana ilość zużywanego plastiku wpływa pozytywnie na środowisko.

„Oprócz wydłużenia terminu przydatności produktu, zgrzew indukcyjny zapewnia również estetyczny wygląd i ułatwia otwarcie butelki”.

John Pollock & Sons to tylko jedna z wielu mleczarni w całej Europie, które podjęły współpracę z Enercon Industries, zapewniając sobie mocne i niezawodne uszczelnienie butelek do mleka.

Wspominając o firmie Enercon, Pollock powiedział: „Specjaliści z firmy Enercon okazali się bardzo pomocni.

„Poleciłbym ich każdej innej firmie mleczarskiej, zarówno jeśli chodzi o produkt, jak i usługi”.

Aby dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących ze zgrzewania indukcyjnego w przemyśle mleczarskim, kliknij tutaj, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat światowej klasy zgrzewarek indukcyjnych firmy Enercon Industries, kliknij tutaj.

John Pollock
"Specjaliści z firmy Enercon okazali się bardzo pomocni. Poleciłbym ich każdej innej firmie mleczarskiej, zarówno jeśli chodzi o produkt, jak i usługi."
Ronald Pollock, właściciel firmie John Pollock & Sons
POBIERZ STUDIUM PRZYPADKU
Powrót do Studia Przypadku