Lavendula wybiera zgrzewanie indukcyjne

roducent kosmetycznych wód kwiatowych wprowadza w swojej produkcji zgrzewanie indukcyjne wieczek w celu uniknięcia wycieków

Firma Lavendula de Simiane, producent kosmetycznych wód kwiatowych, poszukiwała rozwiązania chroniącego przed wyciekami produktów. Aby to osiągnąć, firma skontaktowała się z Enercon Industries i zastosowała w produkcji zgrzewarkę indukcyjną do zakładania mocnych, hermetycznych uszczelnień.

Kontakt

Główne Zalety Od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Studium przypadku

Firma Lavendula de Simiane, producent kosmetycznych wód kwiatowych, niedawno wprowadziła w produkcji zgrzewarkę indukcyjną w celu poprawy jakości swojego produktu i satysfakcji konsumentów.

„Zdecydowaliśmy się na zgrzewanie indukcyjne wieczek, ponieważ ten proces hermetycznego uszczelniania jest zalecany przez dużą amerykańską markę, dla której wytwarzamy nasze produkty” – powiedział Nicolas Landel, dyrektor firmy Lavendula de Simiane.

W branży kosmetycznej jakość produktów ma ogromne znaczenie, ponieważ wpływa na satysfakcję konsumentów. To dlatego wiele marek branży kosmetycznej doskonali wykorzystanie zgrzewania indukcyjnego w celu ochrony swoich produktów i wizerunku marki.

„Wcześniej nie uszczelnialiśmy naszych produktów i mieliśmy kilka problemów z powodu wycieków” – powiedział pan Landel.

„Uszczelnienia indukcyjne są także lepsze dla świeżości produktu i terminu trwałości” – dodał.

Dla firmy Lavendula de Simiane zgrzewanie indukcyjne wieczek łączy w sobie praktyczny proces, który zapobiega wyciekaniu produktu, z wartością dodaną do wizerunku marki, a jej wody kwiatowe są teraz chronione przed atmosferą zewnętrzną i zanieczyszczeniami.

„Ze względu na branżę, w której działamy, ale również reputację większej amerykańskiej grupy, dla której pracujemy, nasi konsumenci oczekują, że produkt będzie chroniony i uszczelniony, a my musimy spełnić ich oczekiwania” – powiedział pan Landel.

Niedawno firma zakupiła ręczną, przenośną zgrzewarkę indukcyjną, która pasuje do jej produkcji i wymagań w zakresie uszczelniania.

Mówiąc o swoich zgrzewarkach, pan Landel dodał: „Zgrzewanie indukcyjne pozwala ułatwić transport naszych produktów.

„Obecnie przygotowujemy dużą dostawę naszych produktów, a mocne uszczelnienia na naszych pojemnikach pozwolą nam zmniejszyć ryzyko wycieków podczas transportu”.

Firma zdecydowała się na jedną ze zgrzewarek indukcyjnych firmy Enercon Industries, ponieważ jej seria urządzeń była zalecana przez amerykańską markę, dla której pracuje producent, a która od wielu lat zgrzewa indukcyjnie swoje produkty.

„Nasz sprzęt został dostarczony szybko i łatwo go było zainstalować” – powiedział pan Landel.

„Byliśmy w stanie używać zgrzewarki natychmiast po przeczytaniu instrukcji obsługi i zaledwie po kilku próbach” – dodał.

Aby uzyskać więcej informacji na temat światowej klasy zgrzewarek indukcyjnych firmy Enercon Industries, kliknij tutaj.

"Obecnie przygotowujemy dużą dostawę naszych produktów, a mocne uszczelnienia na naszych pojemnikach pozwolą nam zmniejszyć ryzyko wycieków podczas transportu."

Nicolas Landel, dyrektor firmy Lavendula de Simiane