maripaz

Ważna hiszpańska marka w branży przypraw i herbat ziołowych przedłuża świeżość produktów oraz zapewnia oryginalny kolor i aromat dzięki indukcyjnemu zgrzewaniu nakrętek.

Hiszpański producent przypraw i herbat ziołowych, Mari Paz, poszukiwał hermetycznego zamknięcia, aby przedłużyć świeżość i utrzymać oryginalne kolory i smaki swoich produktów. Najlepszym rozwiązaniem okazało się indukcyjne zgrzewanie nakrętek.

Kontakt

Główne Zalety Od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Studium przypadku

Ważny producent papryki, szafranu, przypraw i herbat ziołowych przeszedł na indukcyjne zgrzewanie na gorąco, aby poprawić trwałość swych produktów.
„Początkowo używaliśmy uszczelnień typu etykieta, ale nie zapewniały hermetycznego zamknięcia”, powiedział Enrique Montserrat, Dyrektor zarządzający Mari Paz.

„Zasadniczo wybraliśmy zgrzewanie indukcyjne nakrętek, ponieważ oferowało hermetyczne zamknięcie, ale wkrótce odkryliśmy, że pozwala to lepiej zachować pierwotną świeżość, kolor i aromat produktu. Zgrzewanie indukcyjne doskonale nadaje się do zachowania pierwotnego smaku przypraw!”

„Podczas produkcji przypraw i herbat ziołowych konieczne są absolutnie szczelne opakowania, ponieważ nasze produkty szybko tracą swój pierwotny kolor, aromat i smak pod wpływem światła i utleniania. Dzięki tej technologii możemy zachować naturalne smaki znacznie dłużej”.

Mari Paz wcześniej zakupiła kilka automatycznych maszyn Super Seal™, których używa codziennie przez ostatnich 8 lat. Pan Montserrat podkreślił, jak zgrzewanie indukcyjne pomaga zrealizować cele spółki:
„Poprawiliśmy swój wizerunek marki. Uzyskaliśmy poziom jakości, jakiego nie miał nikt w naszej branży”.

„Od czasu wprowadzenia zgrzewania indukcyjnego zyskaliśmy szereg dodatkowych korzyści: Ponieważ nasze pojemniki są szczelne, przyciągamy więcej klientów w związku z ich wyjątkową jakością. Uzyskaliśmy większą wydajność i unikamy wycieków produktu” .

„Możliwość stwierdzenia naruszeń zapewniona przez zgrzewanie indukcyjne na gorąco daje nam ogromny spokój ducha i poprawia poziom zadowolenia klienta”.

Po otrzymaniu spersonalizowanych porad i wsparcia od firmy Quatropack, dystrybutora produktów firmy Enercon w Hiszpanii, Enrique Monserrat tak mówił o otrzymanej usłudze:

„Wiedzieliśmy, że maszyny Enercon są najlepsze na rynku ze względu na swą jakość i niskie wymogi w zakresie konserwacji. Szybkie i skuteczne usługi realizowane przez Quatropack są doskonałe. Co więcej, otrzymaliśmy podstawowe szkolenie w zakresie poprawnego użytkowania maszyn i uzyskiwania idealnych uszczelnień”.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat Mari Paz, proszę kliknąć tutaj, zaś na temat naszych indukcyjnych zgrzewarek proszę kliknąć tutaj.

maripaz
„Zasadniczo wybraliśmy zgrzewanie indukcyjne nakrętek, ponieważ oferowało hermetyczne uszczelnienie, ale wkrótce odkryliśmy, że pozwala to lepiej zachować pierwotną świeżość, kolor i aromat produktu. Zgrzewanie indukcyjne doskonale nadaje się do zachowania pierwotnego smaku przypraw!”
Enrique Montserrat, Dyrektor Naczelny w Mari Paz