McCormicks

McCormick i Enercon Industries współpracują nad dodaniem hermetycznego uszczelnienia do szklanych pojemników

Duży producent żywności, McCormick, szukał rozwiązania do hermetycznego uszczelniania w celu poprawy jakości i wydłużenia terminu trwałości różnych produktów pakowanych w butelki szklane. Firma współpracowała ze specjalistami z Enercon Industries i zastosowała zgrzewanie indukcyjne wieczek w swojej produkcji.

Kontakt

Główne Zalety Od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Studium przypadku

Firma McCormick, duży producent z branży spożywczej, zastosowała zgrzewanie indukcyjne wieczek w produkcji w celu poprawienia ochrony swoich produktów.

McCormick jest producentem żywności, który ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Firma jest właścicielem wielu marek na całym świecie, w tym Vahiné i Ducros we Francji.

„Nasze produkty były początkowo uszczelniane kołnierzem zabezpieczającym przed otwarciem opakowania” – powiedział Jean-Michel Allier, kierownik projektów technicznych w firmie McCormick we Francji.

„Przeszliśmy na folię zgrzewaną indukcyjnie, aby wydłużyć termin trwałości naszych produktów. Kolory i aromaty są zachowane dzięki uszczelnieniu foliowemu” – dodał.

McCormick produkuje szeroką gamę przypraw, ziół i pieprzów, rozprowadzanych i sprzedawanych w szklanych butelkach.

„Ponieważ nasz towar jest produktem konsumenckim, bardzo ważne jest, by pojemniki były uszczelnione” – powiedział pan Allier.

„Zgrzane wieczko gwarantuje utrzymanie aromatu naszych produktów.”

Przy wdrażaniu niezawodnego rozwiązania uszczelniającego firma McCormick współpracowała ze specjalistami z Enercon Industries w celu zainstalowania urządzenia do zgrzewania indukcyjnego, które spełnia wymagania firmy i jest zgodne z charakterystyką jej szklanych pojemników.

Mówiąc o swoich doświadczeniach, pan Allier wspomniał: „Zdecydowanie polecam Enercon.

„Firma była aktywna przez cały czas tych prac rozwojowych, zgodziła się wykonać wiele testów i opracowała specjalne głowice zgrzewające do naszych szklanych butelek.”

Aby uzyskać więcej informacji na temat McCormick, kliknij tutaj a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat światowej klasy zgrzewarek indukcyjnych firmy Enercon Industries, kliknij tutaj.

McCormicks
"Zdecydowanie polecam Enercon. Firma była aktywna przez cały czas tych prac rozwojowych, zgodziła się wykonać wiele testów i opracowała specjalne głowice zgrzewające do naszych szklanych butelek."
Jean-Michel Allier, kierownik projektów technicznych w firmie McCormick we Francji