shaws

Firma Enercon Industries chwalona za trwałe maszyny oraz doskonały serwis i wsparcie

Firma Shaws, producent sosów chutney i innych, odnosi korzyści ze zgrzewania indukcyjnego wieczek od ponad 20 lat. W ostatnim czasie firma wymieniła swoje urządzenie na jedną z najpotężniejszych maszyn Enercon.

Kontakt

Główne Zalety Od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Studium przypadku

Firma Enercon Industries – która szczyci się tym, że oferuje niezrównaną niezawodność i doskonały serwis – została doceniona za swoje wysiłki.

Światowy lider w zgrzewaniu indukcyjnym wieczek został polecony przez stałego klienta od wielu lat, firmę Shaws.

Założona w 1889 roku firma Shaws jest brytyjskim producentem sosów chutney i innych.

Na początku lat 90. firma zainstalowała pierwszą maszynę Enercon chłodzoną wodą w swojej linii produkcyjnej – maszynę, która do dnia dzisiejszego jest jak nowa.

Jim Peace, dyrektor ds. produkcji w firmie Shaws, powiedział: „Zgrzewarka indukcyjna Enercon jest jedną z najbardziej niezawodnych maszyn w naszej linii produkcyjnej.

„Po ponad 20 latach eksploatacji urządzenie nadal działa idealnie i wygląda jak nowe”.

Jednak od lat 90. firma Enercon Industries poświęciła się przesuwaniu granic zgrzewania indukcyjnego, co zaowocowało produkcją najbardziej zaawansowanych technicznie zgrzewarek na rynku.

Nastąpiło odejście od urządzeń chłodzonych wodą na rzecz chłodzonych powietrzem, prędkości linii wzrosły nawet o 25%, a nowsze modele praktycznie nie wymagają konserwacji.

W wyniku tych zmian firma Shaws postanowiła zastąpić swoje urządzenie jedną z najszybszych maszyn Enercon – Super Seal™ Max.

Jim Peace dodał: „Chcieliśmy dostosować się do przyszłych potrzeb w zakresie zgrzewania, dlatego przeszliśmy na urządzenie chłodzone powietrzem, które może pracować przy wyższych prędkościach produkcyjnych.

„Chcieliśmy też odejść od maszyny chłodzonej wodą w celu dalszego zmniejszenia zakresu konserwacji.

„Zatrzymaliśmy nasze stare urządzenie jako rezerwowe”.

Mówiąc o wsparciu serwisowym Enercon, pan Peace zauważył: „Jest absolutnie genialne.

„Wszyscy, z którymi miałem do czynienia, byli przyjaźni, pomocni i profesjonalni – Enercon rozumie presję produkcji.

„Jakość wsparcia to główny powód zakupienia przez nas kolejnej maszyny.

„Wiem, że problemy będą rzadkie, ale jeśli wystąpią, możemy być pewni, że Enercon nam pomoże”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Shaws, kliknij tutaj a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat światowej klasy zgrzewarek indukcyjnych firmy Enercon Industries, kliknij tutaj.

shaws
"Jest absolutnie genialne. Wszyscy, z którymi miałem do czynienia, byli przyjaźni, pomocni i profesjonalni – Enercon rozumie presję produkcji. Jakość wsparcia to główny powód zakupienia przez nas kolejnej maszyny."
Jim Peace, Dyrektor ds. produkcji w firmie Shaws