Otofe

Enercon Industries uzyskuje aprobatę Domu Królewskiego Ogwejiakpe

Firma Otófé poszukiwała skutecznej metody uszczelniania, aby utrzymać świeżość i smak jej sosów kulinarnych. Aby to osiągnąć, firma skontaktowała się z Enercon Industries i dodała uszczelnienia indukcyjne do swoich pojemników.

Kontakt

Główne Zalety Od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Studium przypadku

Firma Enercon Industries, światowy lider w zgrzewaniu indukcyjnym wieczek, uzyskała królewską pieczęć aprobaty od swojego najnowszego klienta.

Luksusowy sos Royal Africa firmy Otófé jest jednym z najnowszych produktów czerpiących korzyści ze zgrzewania indukcyjnego.

Sos pomidorowy, który pochodzi z Domu Królewskiego Ogwejiakpe w Afryce, jest obecnie uszczelniany folią przez przenośną maszynę indukcyjną Enercon, Super Seal™ Junior.

Mówiąc o zgrzewaniu indukcyjnym, właściciel firmy, pan Ogbuiji, wspomniał: „Zdecydowaliśmy się na uszczelnianie indukcyjne, ponieważ zapewnia naszym produktom uwidocznienie otwarcia opakowania, zapobieganie wyciekom, zachowanie świeżości, przedłużenie terminu trwałości oraz nowoczesną technologię pasującą do rodziny królewskiej.

„Wybraliśmy zgrzewarkę indukcyjną Enercon, ponieważ producent słoików polecił nam Enercon Industries jako światowego lidera, który jest rzetelny i jest w stanie zapewnić światowej klasy doradztwo techniczne, praktyczną pomoc i wsparcie.”

Dodał: „Przejście na zgrzewanie indukcyjne zapewniło nam integralność produktów i dobry termin przydatności. Zdecydowanie polecilibyśmy Enercon innym.”

Super Seal™ Junior to tylko jedna ze zgrzewarek w ofercie Enercon, firmy zapewniającej najnowszą technologię do różnych branż na całym świecie – od żywności, napojów i branży farmaceutycznej po sektor chemiczny i kosmetyczny.

Aby dowiedzieć się  więcej na temat światowej klasy zgrzewarek indukcyjnych firmy Enercon Industries, kliknij tutaj.

Otofe
"Przejście na zgrzewanie indukcyjne zapewniło nam integralność produktów i dobry termin przydatności. Zdecydowanie polecilibyśmy Enercon innym."
Ogbuiji, właściciel firmie Otófé