vetoquinol logo

Firma Vetoquinol Biowet Sp z o.o. zastąpiła tanią ręczną zgrzewarkę indukcyjną na automatyczną zgrzewarkę Super Seal ™ 75 firmy Enercon.

Firma Vetoquinol Biowet Sp z o.o. zastąpiła tanią ręczną zgrzewarkę indukcyjną na automatyczną zgrzewarkę Super Seal ™ 75 firmy Enercon.
Zamiana ta pozwoliła na zwiększenie produkcji przy niższych kosztach i lepszej jakości zgrzewu indukcyjnego.

Kontakt

Główne Zalety Od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Studium Przypadku

Będąc częścią globalnego koncernu Vetoquinol, zajmującego się produkcją leków dla zwierząt i ludzi polski oddział Vetoquinol Biowet zawsze uszczelniał swoje produkty weterynaryjne za pomocą zgrzewu indukcyjnego. Daje to klientom pewność, że ​​produkt nie został podmieniony, a okres trwałości wydłużony.

Szukając niezawodnego uszczelnienia dla swoich kropli do oczu dla kotów, które sprzedawane są w butelce 100 ml z wysokim zakraplaczem o średnicy 16 mm, Vetoquinol skierował się do firmy Enercon.

Daniel Adamski, specjalista ds. Inwestycji w Vetoquinol, powiedział: „Wybraliśmy Enercon ze względu na bogate doświadczenie lidera rynku w zakresie podobnych aplikacji oraz ze względu na współpracę z nami w zakresie prób uszczelniania w celu zapewnienia idealnego zgrzewu dla tego trudnego technologicznie do uszczelnienia pojemnika i nakrętki”.

Zakraplacz jest znacznie wyższy niż wiele zamknięć i bez odpowiedniej głowicy indukcyjnej trudno byłoby uzyskać niezawodny zgrzew. Enercon ma w ofercie szereg głowic indukcyjnych, które pasują do zamknięć wszystkich typów, a w tym przypadku głęboka wąska głowica tunelowa zapewnia spójny niezawodny zgrzew nawet dla tak małej średnicy nakrętki / folii.

Produkcja tego produktu została przeniesiona do Polski z innego kraju, dlatego też przy budowie nowej linii Vetoquinol Biowet zastąpił swoje ręczne urządzenie indukcyjne na Enercon Super Seal ™ 75 z głęboką wąską głowicą tunelową. Aby zapewnić maksymalną wydajność i jakość uszczelnienia, zainstalowano również system kontrolny Sentri z czujnikiem wykrywania cofającej się pod głowicę butelki, czujnikiem obecności folii aluminiowej i systemem odrzucającym wadliwe butelki po skontrolowaniu.

Działając z prędkością przenośnika 16 metrów na minutę Vetoquinol Biowet zwiększył efektywność personelu, zmniejszając koszty produkcji i zyskał ochronę reputacji marki, jaką oferuje idealne hermetyczne zgrzanie indukcyjne.

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat światowej klasy zgrzewarek indukcyjnych firmy Enercon Industries, kliknij tutaj.

vetoquinol logo
"Z radością poleciłbym Enercon i jego maszyny każdemu, kto potrzebuje wysokiej jakości porad producenta i uszczelnień."
Daniel Adamski, specjalista ds. Inwestycji w Vetoquinol
Daniel Adamski, specjalista ds. Inwestycji w Vetoquinol