Kontakt

Clarks

Clarks
Wiodąca marka syropów zapewnia integralność produktu i ekonomiczny proces dzięki zgrzewaniu indukcyjnemu wieczek Firma Clarks, wiodący producent syropów i miodów, chciała pakować swój syrop klonowy w tańszych butelkach plastikowych, zachowując świeżość produktu i zapobiegając powstawaniu pleśni. Aby to osiągnąć, firma postanowiła uszczelniać swoje pojemniki zgrzewarkami indukcyjnymi Enercon, które zapewniają mocne i niezawodne uszczelnienia.

Główne Zalety Od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Zabezpieczenie przed otwarciem opakowania Ikona
Zabezpieczenie przed otwarciem opakowania
Niezawodny Sprzęt Ikona
Niezawodny Sprzęt
Świeżość produktu Ikona
Świeżość produktu

Firma Clarks, wiodący producent syropów i miodów, wykorzystuje zgrzewanie indukcyjne w celu spełnienia swoich wymagań dotyczących świeżości produktów oraz redukcji kosztów.

„Ważne jest, aby nasze produkty były w pełni uszczelnione – zarówno dla integralności produktów, jak i uwidocznienia otwarcia opakowania, a w przypadku niektórych produktów – dla utrzymania terminu trwałości” – powiedział Mark Leverington, kierownik ds. łańcucha dostaw w firmie Clarks.

W ramach swojego planu zmniejszenia końcowej ceny syropu klonowego Bob Clark, właściciel marki, zdecydował się na zastosowanie ściskanych plastikowych butelek jako alternatywnego sposobu pakowania.

Inni producenci pakowali syrop klonowy w szklane pojemniki w celu zapobiegania występowaniu pleśni, ale firma Clarks znalazła sposób na użycie pojemników z tworzyw sztucznych – przy zachowaniu świeżości swoich syropów dzięki zgrzewaniu indukcyjnemu wieczek.

„Wybraliśmy zgrzewarki indukcyjne Enercon ze względu na ich reputację w branży i niezawodność” – powiedział Leverington.

„Nie mieliśmy awarii ani problemów z żadną z naszych zgrzewarek indukcyjnych od momentu ich zainstalowania osiem lat temu.

„Chciałbym, aby inne maszyny działały równie dobrze” – dodał.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Clarks, kliknij tutaj a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat światowej klasy zgrzewarek indukcyjnych firmy Enercon Industries, kliknij tutaj.

"Wybraliśmy zgrzewarki indukcyjne Enercon ze względu na ich reputację w branży i niezawodność. Nie mieliśmy awarii ani problemów z żadną z naszych zgrzewarek indukcyjnych od momentu ich zainstalowania osiem lat temu."
Mark Leverington, kierownik ds. łańcucha dostaw w firmie Clarks