Clarks

Wiodąca marka syropów zapewnia integralność produktu i ekonomiczny proces dzięki zgrzewaniu indukcyjnemu wieczek

Firma Clarks, wiodący producent syropów i miodów, chciała pakować swój syrop klonowy w tańszych butelkach plastikowych, zachowując świeżość produktu i zapobiegając powstawaniu pleśni. Aby to osiągnąć, firma postanowiła uszczelniać swoje pojemniki zgrzewarkami indukcyjnymi Enercon, które zapewniają mocne i niezawodne uszczelnienia.

Kontakt

Główne Zalety Od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Studium przypadku

Firma Clarks, wiodący producent syropów i miodów, wykorzystuje zgrzewanie indukcyjne w celu spełnienia swoich wymagań dotyczących świeżości produktów oraz redukcji kosztów.

„Ważne jest, aby nasze produkty były w pełni uszczelnione – zarówno dla integralności produktów, jak i uwidocznienia otwarcia opakowania, a w przypadku niektórych produktów – dla utrzymania terminu trwałości” – powiedział Mark Leverington, kierownik ds. łańcucha dostaw w firmie Clarks.

W ramach swojego planu zmniejszenia końcowej ceny syropu klonowego Bob Clark, właściciel marki, zdecydował się na zastosowanie ściskanych plastikowych butelek jako alternatywnego sposobu pakowania.

Inni producenci pakowali syrop klonowy w szklane pojemniki w celu zapobiegania występowaniu pleśni, ale firma Clarks znalazła sposób na użycie pojemników z tworzyw sztucznych – przy zachowaniu świeżości swoich syropów dzięki zgrzewaniu indukcyjnemu wieczek.

„Wybraliśmy zgrzewarki indukcyjne Enercon ze względu na ich reputację w branży i niezawodność” – powiedział Leverington.

„Nie mieliśmy awarii ani problemów z żadną z naszych zgrzewarek indukcyjnych od momentu ich zainstalowania osiem lat temu.

„Chciałbym, aby inne maszyny działały równie dobrze” – dodał.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Clarks, kliknij tutaj a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat światowej klasy zgrzewarek indukcyjnych firmy Enercon Industries, kliknij tutaj.

Clarks
"Wybraliśmy zgrzewarki indukcyjne Enercon ze względu na ich reputację w branży i niezawodność. Nie mieliśmy awarii ani problemów z żadną z naszych zgrzewarek indukcyjnych od momentu ich zainstalowania osiem lat temu."
Mark Leverington, kierownik ds. łańcucha dostaw w firmie Clarks