Chemfix

Wiodący dostawca rozwiązań z dziedziny naprawy drewna przechodzi na zgrzewarki indukcyjne, aby wydłużyć termin przydatności produktów

Brytyjski Chemfix, wiodący producent środków do naprawy drewna dla rynku profesjonalnego, poszukiwał sposobu na wydłużenie terminu trwałości opartej na wodzie szpachlówki stolarskiej i zapewnienie, że jej efektywność nie zostanie z czasem osłabiona. Rozwiązaniem okazało się hermetyczne uszczelnienie pojemników, tak aby ich zawartość chroniona była przed wpływem warunków zewnętrznych.

Kontakt

Główne Zalety Od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Studium przypadku

Działająca w Wielkiej Brytanii firma Chemfix pragnęła zwiększyć satysfakcję klientów poprzez niedopuszczenie do sytuacji, w których użytkownik otwiera pojemnik z opartą na wodzie szpachlówką stolarską tylko po to, by zorientować się, że została ona wystawiona na działanie warunków zewnętrznych i zaczęła wysychać.

Paul Banks, dyrektor ds. zakupów i dostaw w firmie Chemfix, powiedział: „Szukaliśmy sposobu na wprowadzenie hermetycznych uszczelnień w naszych pojemnikach, tak aby ochronić produkt przed wpływem warunków zewnętrznych.

Chcieliśmy zmniejszyć ryzyko wysychania materiału znajdującego się w pojemniku i uniknąć sytuacji, w której klient nie byłby w stanie prawidłowo nanieść środka na drewno”.

Po tym, jak ich dostawca opakowań polecił im urządzenia do zgrzewania indukcyjnego firmy Enercon Industries, Chemfix skontaktowało się z firmą Enercon, aby ustalić możliwość przetestowania technologii zgrzewania.

Próby okazały się pomyślne, dlatego Chemfix zakupiło jedną z najlepiej sprzedających się maszyn firmy Enercon, Super Seal™ 75.

Banks powiedział: „Przed przejściem na technologię indukcyjną zamykaliśmy pojemniki tylko nakrętkami i pokrywkami, ale czuliśmy, że możemy zwiększyć jakość naszych produktów poprzez dodanie hermetycznego uszczelnienia.

„Po wprowadzeniu zmiany okazało się, że uszczelnione pojemniki zapewniają znacznie dłuższy termin przydatności i gwarantują lepszą jakość dla klienta”.

Mówiąc o Enercon Industries, dodał: „Poleciłbym Enercon Industries innym producentom, zarówno ze względu na wydajność produkcyjną, jak i korzyści płynące z wykorzystania urządzeń zgrzewających”.

Aby uzyskać więcej informacji o firmie Chemfix, odwiedź stronę, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat światowej klasy zgrzewarek indukcyjnych firmy Enercon Industries, kliknij tutaj.

Chemfix
"Poleciłbym Enercon Industries innym producentom, zarówno ze względu na wydajność produkcyjną, jak i korzyści płynące z wykorzystania urządzeń zgrzewających."
Paul Banks, dyrektor ds. zakupów i dostaw w firmie Chemfix