Kontakt

Wyepak

Wyepak
Firma wykonująca usługi pakowania pomogła klientowi oczyścić proces pakowania przez przejście na zgrzewanie indukcyjne i wyeliminowanie wycieków Gdy specjaliści od pakowania i napełniania z Wyepak pracowali dla producenta środka do czyszczenia rowerów, odkryli, że butelki zbyt często przeciekały. Pracując z Enercon Industries w przeszłości, firma Wyepak przekonała swojego klienta do przejścia na zgrzewanie indukcyjne wieczek w celu zapewnienia mocniejszych i bardziej niezawodnych uszczelnień.

Główne Zalety Od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Satysfakcja Klientów Ikona
Satysfakcja Klientów
Zapobieganie Wyciekom Ikona
Zapobieganie Wyciekom
Redukcja kosztów Ikona
Redukcja kosztów

Gdy specjaliści od pakowania i napełniania z Wyepak pracowali dla marki środka do czyszczenia rowerów, odkryli, że butelki często przeciekały.

„Nasz klient miał ogromny problem z wyciekami” – powiedział Mark Tooth, dyrektor w firmie Wyepak.

„Butelki miały tylko standardowe korki, a klient uważał, że to wystarcza i że produkt dotrze w niezmienionym stanie zarówno do Kazachstanu w Azji, jak i Basingstoke w Anglii.

„Tak jednak nie było. Jako firma wykonująca usługi pakowania wiemy, jaki wpływ na firmę i koszty mogą mieć wycieki”.

Współpracując z Enercon Industries przez wiele lat, firma Wyepak przekonała klienta, że zgrzewanie indukcyjne rozwiąże problem.

„Zgrzewanie indukcyjne pozwala zyskać taką pewność” – powiedział pan Tooth.

„Na początek trzeba wydać trochę pieniędzy, ale kiedy problemy z cieknącymi butelkami znikną, okaże się, że było warto.

„Gdy masz uszczelnienie na butelce, daje to pewność, że jest coś jeszcze pomiędzy produktem a atmosferą” – dodał.

Oprócz znaczenia uszczelniania indukcyjnego pan Tooth podkreślił również konieczność zakupu maszyn pakujących od firm, które oferują serwis posprzedażny.

„Mieliśmy maszynę Super Seal™ firmy Enercon od wielu lat i byliśmy w trakcie przeprowadzania dość dużej akcji promocyjnej, kiedy wystąpił problem z tym urządzeniem” – powiedział.

„Zadzwoniłem do Enercon i inżynier zdiagnozował problem przez telefon – mogliśmy od razu wznowić produkcję. Super Seal™ firmy Enercon jest dla nas maszyną o kluczowym znaczeniu i przestoje mogą mieć poważne konsekwencje, więc dobre wsparcie jest niezbędne.

„Enercon jest wspaniałą firmą, a jej usługi nie mają sobie równych”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Wyepak, kliknij tutaj a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat światowej klasy zgrzewarek indukcyjnych firmy Enercon Industries, kliknij tutaj.

"Gdy masz uszczelnienie na butelce, daje to pewność, że jest coś jeszcze pomiędzy produktem a atmosfera."
Mark Tooth, dyrektor w firmie Wyepak.