wyepack

Firma wykonująca usługi pakowania pomogła klientowi oczyścić proces pakowania przez przejście na zgrzewanie indukcyjne i wyeliminowanie wycieków

Gdy specjaliści od pakowania i napełniania z Wyepak pracowali dla producenta środka do czyszczenia rowerów, odkryli, że butelki zbyt często przeciekały. Pracując z Enercon Industries w przeszłości, firma Wyepak przekonała swojego klienta do przejścia na zgrzewanie indukcyjne wieczek w celu zapewnienia mocniejszych i bardziej niezawodnych uszczelnień.

Kontakt

Główne Zalety Od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Studium przypadku

Gdy specjaliści od pakowania i napełniania z Wyepak pracowali dla marki środka do czyszczenia rowerów, odkryli, że butelki często przeciekały.

„Nasz klient miał ogromny problem z wyciekami” – powiedział Mark Tooth, dyrektor w firmie Wyepak.

„Butelki miały tylko standardowe korki, a klient uważał, że to wystarcza i że produkt dotrze w niezmienionym stanie zarówno do Kazachstanu w Azji, jak i Basingstoke w Anglii.

„Tak jednak nie było. Jako firma wykonująca usługi pakowania wiemy, jaki wpływ na firmę i koszty mogą mieć wycieki”.

Współpracując z Enercon Industries przez wiele lat, firma Wyepak przekonała klienta, że zgrzewanie indukcyjne rozwiąże problem.

„Zgrzewanie indukcyjne pozwala zyskać taką pewność” – powiedział pan Tooth.

„Na początek trzeba wydać trochę pieniędzy, ale kiedy problemy z cieknącymi butelkami znikną, okaże się, że było warto.

„Gdy masz uszczelnienie na butelce, daje to pewność, że jest coś jeszcze pomiędzy produktem a atmosferą” – dodał.

Oprócz znaczenia uszczelniania indukcyjnego pan Tooth podkreślił również konieczność zakupu maszyn pakujących od firm, które oferują serwis posprzedażny.

„Mieliśmy maszynę Super Seal™ firmy Enercon od wielu lat i byliśmy w trakcie przeprowadzania dość dużej akcji promocyjnej, kiedy wystąpił problem z tym urządzeniem” – powiedział.

„Zadzwoniłem do Enercon i inżynier zdiagnozował problem przez telefon – mogliśmy od razu wznowić produkcję. Super Seal™ firmy Enercon jest dla nas maszyną o kluczowym znaczeniu i przestoje mogą mieć poważne konsekwencje, więc dobre wsparcie jest niezbędne.

„Enercon jest wspaniałą firmą, a jej usługi nie mają sobie równych”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Wyepak, kliknij tutaj a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat światowej klasy zgrzewarek indukcyjnych firmy Enercon Industries, kliknij tutaj.

wyepak
"Gdy masz uszczelnienie na butelce, daje to pewność, że jest coś jeszcze pomiędzy produktem a atmosfera."
Mark Tooth, dyrektor w firmie Wyepak