Greyland

Producent środków czyszczących zmniejsza wycieki i straty produktu dzięki zgrzewaniu indukcyjnemu wieczek

Greyland Limited, producent środków czyszczących i chemicznych, potrzebował rozwiązania zapobiegającego wyciekom środka do czyszczenia dywanów w czasie transportu. W celu rozwiązania tego problemu firma Greyland skontaktowała się z Enercon Industries, zakupiła ręczną zgrzewarkę indukcyjną Super Seal™ Junior i wyeliminowała wycieki.

Kontakt

Główne Zalety Od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Studium przypadku

Wiodący producent środków czyszczących i chemicznych rozwiązał swój problem nieszczelnych butelek dzięki przejściu na zgrzewanie indukcyjne.

Brytyjska firma Greyland Limited poszukiwała rozwiązania, które wyeliminowałoby wycieki środka do czyszczenia dywanów, i skontaktowała się z Enercon Industries.

Richard Dyson, dyrektor naczelny Greyland, powiedział: „Ze względu na rzucanie naszych pudeł przez różnych przewoźników paczek, od lat mieliśmy dużo wycieków.

„Próbowaliśmy przyklejać etykiety z napisem Ostrożnie, stosować bardziej wytrzymałe opakowania i mocniej dokręcać korki, ale najskuteczniejszym rozwiązaniem okazało się zgrzewanie indukcyjne”.

Greyland uszczelnia teraz swoje plastikowe pojemniki 1 l i 2 l ręczną zgrzewarką Enercon – Super Seal™ Junior.

„Wybraliśmy tę zgrzewarkę indukcyjną, ponieważ wyglądała na bardzo prostą i łatwą w obsłudze” – powiedział.

Po dodaniu zgrzewania indukcyjnego do procesu produkcyjnego pan Dyson powiedział, że jest zadowolony z wyników i pewny, że wycieki i straty produktu należą już do przeszłości.

„Uważam, że odkąd zaczęliśmy używać zgrzewarki indukcyjnej, częstotliwość wycieków znacząco spadła, zatem poleciłbym Enercon firmom z podobnymi problemami” – stwierdził.

Wyjaśniając negatywny wpływ wycieków produktów na firmy, dyrektor ds. sprzedaży w Wielkiej Brytanii firmy Enercon, Brian Tyndall, powiedział: „Wyciekające produkty oznaczają dla firmy straty zarówno finansowe, wynikające z utraty produktu, jak i w zakresie wpływu na reputację marki.

„Dodając coś tak prostego jak uszczelnienie indukcyjne, firmy mogą temu zapobiec”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Greyland, kliknij tutaj a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat światowej klasy zgrzewarek indukcyjnych firmy Enercon Industries, kliknij tutaj.

Greyland
"Uważam, że odkąd zaczęliśmy używać zgrzewarki indukcyjnej, częstotliwość wycieków znacząco spadła, zatem poleciłbym Enercon firmom z podobnymi problemami."
Richard Dyson, dyrektor naczelny Greyland