KLEANSpa

Firma kosmetyczna rozwiązuje problem nieszczelności i skarg klientów dzięki technologii zgrzewania indukcyjnego

KLEAN Spa, marka w pełni naturalnych kosmetyków upiększających, cierpiała z powodu niezadowolenia klientów oraz kosztów spowodowanych nieszczelnością produktów. W celu rozwiązania tego problemu i chronienia swojej reputacji firma wprowadziła do procesu produkcyjnego przenośną zgrzewarkę indukcyjną.

Kontakt

Główne Zalety Od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Studium przypadku

Firma kosmetyczna rozwiązała problem z nieszczelnymi produktami i skargami klientów, wykorzystując technologię zgrzewania indukcyjnego firmy Enercon.

Jennifer Hardaway, założycielka marki w pełni naturalnych produktów upiększających, KLEAN Spa, borykała się z dużą liczbą skarg konsumentów na temat cukrowych peelingów do ciała.

Zanim towar trafił do domu klienta, jego zawartość zdążyła już wyciec z pojemnika.

Aby zapobiec niezadowoleniu klientów, Hardaway wymieniała nieszczelne produkty – marnując cenny czas, produkt i pieniądze.

Wiedząc, że trzeba postawić na zmiany, właścicielka postanowiła poszukać w sieci niezawodnego rozwiązania w dziedzinie opakowań, które pozwoliłoby zapomnieć o problemach z wyciekami.

Znalazła rozwiązanie w firmie Enercon i jej przenośnej zgrzewarce indukcyjnej – Super Seal™ Junior.

„Przed zainwestowaniem w zgrzewarkę indukcyjną bałam się wysyłać swoje produkty. Nie byłam pewna w jakim stanie dotrą do domu klienta” – powiedziała Hardaway.

„Teraz mogę wysyłać swoje towary bez żadnych obaw”.

Mówiąc o zgrzewarce indukcyjnej firmy Enercon, Hardaway dodała: „Uwielbiam przenośność oraz łatwość obsługi Super Seal™ Junior, ale najważniejsze jest to, że rozwiązała mój problem!

„Spokój ducha jest wart każdego grosza wydanego na ten sprzęt”.

Dzięki zastosowaniu niezawodnego i hermetycznego uszczelnienia wycieki produktów oraz skargi klientów są dla Hardaway echem przeszłości.

Po zakupieniu zgrzewarki indukcyjnej firma KLEAN Spa była również w stanie rozszerzyć swoją działalność online. Wszystko dzięki pewności, że jakość produktu nie ucierpi podczas transportu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat światowej klasy zgrzewarek indukcyjnych firmy Enercon Industries, kliknij tutaj a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z technologii indukcyjnej, zajrzyj na stronę.

KLEANSpa
"Uwielbiam przenośność oraz łatwość obsługi Super Seal Junior, ale najważniejsze jest to, że rozwiązała mój problem!"
Jennifer Hardaway, założycielka firmy KLEAN Spa
POBIERZ STUDIUM PRZYPADKU
Powrót do Studiua Przypadku