KLEANSpa

Firma kosmetyczna rozwiązuje problem nieszczelności i skarg klientów dzięki technologii zgrzewania indukcyjnego

KLEAN Spa, marka w pełni naturalnych kosmetyków upiększających, cierpiała z powodu niezadowolenia klientów oraz kosztów spowodowanych nieszczelnością produktów. W celu rozwiązania tego problemu i chronienia swojej reputacji firma wprowadziła do procesu produkcyjnego przenośną zgrzewarkę indukcyjną.

Kontakt

Główne Zalety Od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Studium przypadku

Firma kosmetyczna rozwiązała problem z nieszczelnymi produktami i skargami klientów, wykorzystując technologię zgrzewania indukcyjnego firmy Enercon.

Jennifer Hardaway, założycielka marki w pełni naturalnych produktów upiększających, KLEAN Spa, borykała się z dużą liczbą skarg konsumentów na temat cukrowych peelingów do ciała.

Zanim towar trafił do domu klienta, jego zawartość zdążyła już wyciec z pojemnika.

Aby zapobiec niezadowoleniu klientów, Hardaway wymieniała nieszczelne produkty – marnując cenny czas, produkt i pieniądze.

Wiedząc, że trzeba postawić na zmiany, właścicielka postanowiła poszukać w sieci niezawodnego rozwiązania w dziedzinie opakowań, które pozwoliłoby zapomnieć o problemach z wyciekami.

Znalazła rozwiązanie w firmie Enercon i jej przenośnej zgrzewarce indukcyjnej – Super Seal™ Junior.

„Przed zainwestowaniem w zgrzewarkę indukcyjną bałam się wysyłać swoje produkty. Nie byłam pewna w jakim stanie dotrą do domu klienta” – powiedziała Hardaway.

„Teraz mogę wysyłać swoje towary bez żadnych obaw”.

Mówiąc o zgrzewarce indukcyjnej firmy Enercon, Hardaway dodała: „Uwielbiam przenośność oraz łatwość obsługi Super Seal™ Junior, ale najważniejsze jest to, że rozwiązała mój problem!

„Spokój ducha jest wart każdego grosza wydanego na ten sprzęt”.

Dzięki zastosowaniu niezawodnego i hermetycznego uszczelnienia wycieki produktów oraz skargi klientów są dla Hardaway echem przeszłości.

Po zakupieniu zgrzewarki indukcyjnej firma KLEAN Spa była również w stanie rozszerzyć swoją działalność online. Wszystko dzięki pewności, że jakość produktu nie ucierpi podczas transportu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat światowej klasy zgrzewarek indukcyjnych firmy Enercon Industries, kliknij tutaj a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z technologii indukcyjnej, zajrzyj na stronę.

KLEANSpa
"Uwielbiam przenośność oraz łatwość obsługi Super Seal Junior, ale najważniejsze jest to, że rozwiązała mój problem!"
Jennifer Hardaway, założycielka firmy KLEAN Spa