Autoglym product image

Marka produktów do pielęgnacji samochodów klasy premium zmieniła swe opakowania, wprowadzając indukcyjnie zgrzewane nakrętki, aby zapewnić pełne zadowolenie klienta.

Marka produktów do pielęgnacji samochodów klasy premium, firma Autoglym, obecnie stosuje indukcyjne zgrzewanie swych produktów, by uniknąć nieszczelności i zapewnić pełne zadowolenie klienta. W wyniku obaw o możliwość rozlewu brytyjski producent produktów do pielęgnacji samochodów i do czyszczenia rozbudował swą linię produkcyjną o zgrzewarkę indukcyjną Enercon.

Kontakt

Główne Zalety Od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Studium przypadku

Marka produktów do pielęgnacji samochodów klasy premium obecnie stosuje indukcyjne zgrzewanie swych produktów, by uniknąć nieszczelności i zapewnić pełne zadowolenie klienta.

W wyniku obaw o możliwość rozlewu Autoglym, brytyjski producent produktów do pielęgnacji samochodów i do czyszczenia rozbudował swą linię produkcyjną o zgrzewarkę indukcyjną Enercon.

Andrew Queally, Specjalista ds. procesów i projektów w firmie Autoglym, skomentował: „Dopiero od niedawna zamykamy pojemniki w ten sposób w odpowiedzi na nowy wymóg klientów.

„Głównym celem zgrzewania indukcyjnego jest zapobieganie rozlewowi w okresie między usunięciem nakrętki a rozpoczęciem przelewania produktu do zbiorników klienta”.

Przed zakupem zgrzewarki indukcyjnej do nakrętek Enercon Super Seal™ firma Autoglym zamykała swe butelki szamponów i detergentów o pojemności 5 litrów jedynie nakrętką umożliwiającą łatwe stwierdzenie naruszenia. Jednakże, firma stwierdziła, że nie zapewnia ona pełnej ochrony produktów przed rozlewem.

Aby uniknąć tego problemu, spółka, której produkty sprzedawane są w ponad 45 krajach, wybrała automatyczną zgrzewarkę indukcyjną Enercon Super Seal™ 75.
Mówiąc o korzyściach od chwili przejścia na zgrzewanie indukcyjne, pan Queally stwierdził: „Eliminacja rozlewów, aby umożliwić bezpieczne postępowanie i uniknąć odpadów, stanowi największą zaletę zgrzewania indukcyjnego dla naszych wyrobów.

„Daje również dodatkową gwarancję, że nie doszło do naruszenia zamknięcia, co jest ważne dla nas i naszych klientów ze względu na naszą pozycję marki produktów do pielęgnacji samochodów klasy premium”.

Mówiąc o Enercon, pan Queally dodał: „Enercon Industries wydaje się największą i najbardziej godną zaufania nazwą w tej dziedzinie. Współpraca z zaufaną firmą często ułatwia życie podczas rozbudowy linii produkcyjnej o nowe elementy.

„Stwierdziliśmy, że maszyna Enercon jest prosta w obsłudze, a w przypadku poprawnej konfiguracji zapewnia dobrą powtarzalność”.

Bardziej szczegółowe informacje o firmie Autoglym znajdują się na stronie, zaś o linii automatycznych zgrzewarek indukcyjnych na gorąco firmy Enercon na stronie.

Autoglym product image
„Eliminacja rozlewów, aby umożliwić bezpieczne postępowanie i uniknąć odpadów, stanowi największą zaletę zgrzewania indukcyjnego dla naszych wyrobów”.
Andrew Queally, Specjalista ds. procesów i projektów w firmie Autoglym