ARLA

Największy na świecie dostawca świeżego mleka zapewnia szczelność i świeżość swoich produktów dzięki technologii zgrzewania indukcyjnego

Największa na świecie fabryka świeżego mleka, należąca do mleczarskiego giganta, firmy Arla, wybrała Enercon Industries na dostawcę zgrzewarek indukcyjnych do opakowań z nakrętkami, które zapewniają szczelność i świeżość produktów mlecznych. Usytuowana w Wielkiej Brytanii megamleczarnia należąca do firmy Arla Foods jest najbardziej zaawansowaną technologicznie placówką zajmującą się przetwórstwem mleka.

Kontakt

Główne Zalety Od Technologii Zgrzewania Indukcyjnego

Studium przypadku

Największa na świecie mleczarnia wyposażyła swoje linie produkcyjne w osiem bardzo szybkich zgrzewarek indukcyjnych, które pozwalają na odpowiednie uszczelnienie i zapewnienie świeżości produktu.

Warta 150 mln GBP i należąca do firmy Arla Foods mleczarska megafabryka, zlokalizowana w brytyjskim Buckinghamshire, przetwarza 1,5 miliona butelek mleka każdego dnia, polegając na bardzo szybkich zgrzewarkach indukcyjnych firmy Enercon Industries do hermetycznego uszczelniania butelek.

Richard Bull, dyrektor naczelny Enercon Industries, powiedział: „Brytyjski przemysł mleczarski już od ponad 20 lat czerpie korzyści płynące z technologii zgrzewania indukcyjnego.

Od małych firm po wielkie fabryki mleczarskie – wielu producentów z całego kraju uszczelnia hermetycznie swoje pojemniki dzięki zgrzewaniu indykcyjnemu, które pozwala zapobiegać wyciekom i zachować świeżość produktów.

Wieloletnie dostawy maszyn do mleczarni firmy Arla w całej Wielkiej Brytanii oraz kontynuowanie pracy przez ten wspaniały zakład przy wykorzystaniu wiodącej na świecie technologii zgrzewania są świadectwem jakości urządzeń i serwisu firmy Enercon”.

Arla wykorzystuje specjalistyczny system wykrywania, zaprojektowany specjalnie przez Enercon Industries dla tego konkretnego procesu, pozwalający producentowi na nieprzerwane uszczelnianie pojemników o różnych objętościach bez konieczności przeprowadzania manualnych interwencji.

Dyskutując na temat wykorzystania przez firmę Arla innowacyjnych rozwiązań i maszyn, Peter Lauritzen, dyrektor naczelny Arla Foods w Wielkiej Brytanii, powiedział: „Rozmiar i zasięg naszej nowej mleczarni umacnia firmę Arla na pozycji lidera branży mlecznej w Wielkiej Brytanii i wytycza kolejną granicę dla nowej generacji przetwórstwa świeżego mleka.

Aylesbury skorzystało z wcześniej niewykorzystywanych technologii”.

Arla to globalna firma mleczarska i spółdzielnia należąca do 12 600 producentów mleka, z czego około 2800 to jednostki brytyjskie. Arla jest największą firmą mleczarską w Wielkiej Brytanii oraz matką wiodących marek, takich jak Anchor, Cravendale i Lurpak. Przetwarza rocznie 3,5 miliarda litrów mleka z brytyjskich farm w pełną gamę produktów mlecznych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Arla Foods, odwiedź stronę, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat światowej klasy zgrzewarek indukcyjnych firmy Enercon Industries, kliknij tutaj.

ARLA
"Rozmiar i zasięg naszej nowej mleczarni umacnia firmę Arla na pozycji lidera branży mlecznej w Wielkiej Brytanii i wytycza kolejną granicę dla nowej generacji przetwórstwa świeżego mleka."
Peter Lauritzen, dyrektor naczelny Arla Foods w Wielkiej Brytanii